Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fragment książki "Wagina. Kobieca seksualność w historii kultury"

(3)
 • 2014-03-03 22:14 | SopotGuy

  Kobieca seksualnośc

  Nasza ludzka seksualność przeszła wiele zmian i się bardzo zreformowała w ostatnim czasie. Niestety w Polsce nadal widmo proboszcza i wierzącej babci wisi nad łóżkiem i stwarza atmosferę powodującą wiele frustracji. Kobiety przez to bardzo cierpią. Więcej o tym można się dowiedzieć na . Szczęśliwi Ci , którzy się niczym nie przejmują i rozwijają swoją seksualność w nieskrępowany sposób.
 • 2014-03-31 17:51 | Dorader

  Re:Fragment książki

  Dawno nie czytałem podobnych bzdur. Czego to ludzie nie wymyśla...
 • 2014-11-22 17:04 | ranway

  Re:Fragment książki

  jeśli chodzi o dobre i ciekawie napisane książki o życiu seksualnym myślę, że warto sięgnąć po Intymnie. Napisana przez Izdebskiego i Wiśniewskiego. Mnie się bardzo podoba forma książki i to, co można w niej znaleźć.