Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niezwykła pasja: artystyczne trupie czaszki

(2)
Świat może nie znać jego nazwiska, ale zna jego czaszki. Rafał Wechterowicz z Poznania projektuje koszulki sław sceny muzycznej – od Michaela Jacksona po Slayera.
  • 2014-03-11 12:22 | Slawczan

    Nice

    Miło poczytać, że ktoś żyje i zarabia na tym co jest zgodne z jego pasją. I nie jest to polityka...
  • 2014-04-01 20:12 | Kreator

    Re:Niezwykła pasja: artystyczne trupie czaszki

    Przerażające sa te czachy, ale zazdroszczę facetowi takiej pracy. To znaczy nie tyle zazdroszczę mu tego, co robi, bo akurat mnie to nie kręci, ale tego że faktycznie robi coś, co lubi, co jest jego pasją, a przy tym może się z tego utrzymać. Każdy chyba marzy o takiej pracy. Niestety, obecnie wielu młodych ludzi nie tylko nie może pracować w wybranym przez siebie ulubionym zawodzie, ale w ogóle nie ma żadnej pracy. Ten świat, a na pewno nasz kraj, zmierza do upadku i to z wielkim hukiem.