Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Współpracownik premiera nowym szefem UOKiK

(4)
Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów został Adam Jasser, dotychczasowy minister w Kancelarii Premiera, prawa ręka Donalda Tuska. Podejrzewam, że to nominacja mająca sprawić, by UOKiK zapomniał o roli rynkowego policjanta i zamienił się w rodzaj Federacji Konsumentów-bis. Obym się mylił.
 • 2014-03-19 21:37 | atalia

  .

  Wyborco PO, przestań się wstydzić, przejdź ewolucję i ukochaj nową twarz PO, czyli Michasia Kamińskiego (dawniej ZChN, potem PiS), wielbiciela Pinocheta.

  Wyborco PO, wielbiciel Pinocheta z PO Michaś Kamiński głosił, że przywódca PO Tusk wszystko zamienia w g..., to wystarczający powód, aby Michasiowi dać wysokie stanowisko, godziwą zapłatę i twą miłość.
 • 2014-03-21 00:34 | bever

  Re:Współpracownik premiera nowym szefem UOKiK

  z drugiej strony wielkie czebole koreanskie wlasnie powstawaly pod opieka panstwa, roznica byla olbrzymia: czebole produkcyjne - samsung.... w pl to uslugodawcy. bedziemy zatem wiecej placic za dostarczanie energii, jej produkcja tez bedzie w pl tylko kotly, cale instalacje, oprzyrzadowanie w tym komputerowe produkowane bedzie przez wielkie czebole zagraniczne w tym koreanskie. tu wlasnie bielecki odegral wieka role w propagowaniu liberalnej gospodarki swoiscie rozumianej: wlasciciel musi byc miedzynarodowy, wazne zeby miejsca pracy byly w polsce. np cement z gorazdze, niby produkowany w polsce przez polakow z polskich polproduktow, w polskiej kiedys nowoczesnej fabryce, dzis niemieckiej sprzedanej w przeddzien wielkich inwestycji budowlanych z olbrzymim zapotrzebowaniem na cement.
 • 2014-03-22 22:27 | Saurom

  Re:Współpracownik premiera nowym szefem UOKiK

  Czyżby się szykował kolejny przekręt?
 • 2014-03-25 13:45 | weronika-wroclove

  Re:Współpracownik premiera nowym szefem UOKiK

  Czy UOKiK mógłby wreszcie zacząć edukować a nie ciągle karać przedsiębiorców?? Czy po dwóch latach działania muszę się dowiadywać, że robię coś źle? Czy nie można zrobić wzorca umowy? I ten rejestr klauzul to jeden wielki bałagan...