Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto nam sprzeda mieszkanie?

(3)
Rynek mieszkaniowy wychodzi z kryzysu. Na klientów będzie w tym roku polować rosnąca armia pośredników. I deweloperzy, którzy chcą sprzedać 41 tys. mieszkań.
 • 2014-03-20 13:40 | suckerlove

  Marzenie (nie)łatwe do spełnienia

  Jakoś nie mogę zaufać deweloperom. Może dlatego, że buduję dom przy pomocy firmy, która dba o wszystko, ale nie jest typowym deweloperem, który jest nastawiony na ilość, a nie jakość http://www.danwood.pl/ Mam ogromny wpływ, na to co się tam dzieję i widzę, że wszystko jest robione tak, jak ja tego chcę!
 • 2014-03-31 05:14 | Ekonom

  Re:Kto nas oszuka na sprzedazy mieszkania?

  Potrzebujemy taniego (dostepnego dla ludzi pracy) budownictwa komunalnego i spoldzielczego a przede wszystkim powrotu kwaterunku, jako iz nie mozna dluzej tolerowac stytuacji, w ktorej jedni Polacy nie maja dachu nad glowa, a inni maja po kilka pokoi na osobe, a masa mieszkan stoi pusta, jako iz spekulanci czekaja na wzrost ich cen.
  Wolny rynek nigdy sie w Polsce nie sprawdzil, a szczegolnie jesli chodzi o mieszkania oraz prace.
 • 2014-04-01 20:49 | Kreator

  Re:Kto nam sprzeda mieszkanie?

  Ja na szczęście mam własny domek na wsi i nie muszę się użerać z deweloperami ani tym podobnymi. Niestety, znam wiele przypadków, kiedy ludzie padli ofiarą tychże i zostali z przysłowiową ręka w nocniku.To powinno być jakoś systemowo rozwiązane. No ale może ktoś ma w tym interes, żeby tak nie było.