Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zarys porozumienia w sprawie Ukrainy?

(1)
2014-04-02 23:30 | wg.
Stan podwyższonego zagrożenia jest, jak sam red. Ostrowski pisze, a ludzie z zewnątrz potwierdzają,Guardian:

(minister MSZ Niemiec) Schäuble said there were considerable fears about Russia in the Baltic nations as well as in Poland and Hungary. "They're all crapping in their pants," he said.

i coś trzeba zrobić i to szybko bo samo "sr..e w majtki" bracia Polacy niczego nie rozwiąże. Dwie brygady pancerne NATO długo jeszcze nie dojadą a Ruscy już za granicą prawie stoją.

Drobną mobilizację proponuję sposobem ukraińskim n.p. wydać red. Ostrowskiemu i Szostkiewiczowi pełen ekwipunek, maskę gazową, rację żelazne, menachę i kałacha z paroma magazynami. I pogonić go na poligonach forsownym ćwiczeniami w pełnym obstalunku przez parę weekendów przed wysyłką na wschodnią granicę.

Dwa się Ruscy zastanowowią zanim coć zrobią. Jeszcze raz red. Ostrowski i Szostkiewicz do okopów granic bronić, Ojczyzna w niebezpieczeństwie.
---------
* (jeśli jakimś cudem będą proponuję jedną nazwać Sikorskiego drugą Ostrowskiego, trzecią czyli tą z ciurami taborowymi krajowymi, im. red. Szotkiewicza)