Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityczny pomór trzody

(1)
Dwa chore białoruskie dziki rozpętały kolejną świńską wojnę. Tym razem – prawie światową. Polska może zostać jej największą ofiarą. Stawką jest 4 mld euro.
  • 2014-04-19 08:46 | Jabberockky

    kto podłożył świnie

    Sami sobie podłożyliśmy. Było od kilku lat wiadome,że na wschodzie panuje ta choroba. Jak Białorusini zaczeli wystrzerliwywać dziki kierując je do Polski to też należało dzialać. A te wykryte sztuki po cichu zakopać. No ale kto miałby to zrobić, na kierowniczych stanowiskach siedzą partyjni nieudacznicy co znają się tylko na rozpychaniu łokciami a o swej pracy to nie bardzo mają pojęcie. W " moim " Biiurze powiatowym ARiMR od 7 lat siedzi taki działacz PSL co wciąż nie wiem co robi i domaga się pomocy. Jest obrażony gdy jej nie dostaje. Dodatkowo nasi politycy to szaleńcy , po kiego... zadzierali z Rosją, jakie my tam mamy interesy, opróczo gospodarczych oczywiście?