Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Krym stanie się drugą Abchazją?

(3)
Bieda, ruiny, krowy na ulicach i wszechobecni Rosjanie – blisko sześć lat po oderwaniu od Gruzji Abchazja jest dziś zapomnianym protektoratem Moskwy. Taka przyszłość grozi Krymowi.
 • 2014-04-23 12:16 | abchaz

  w kotle po wojnie

  Podobne krajobrazy ,także społeczne i psychologiczne,jak w kotle kaukaskim, można zobaczyc i opisac,po dwóch dniach pobytu,np w kotle bałkańskim.
  Teza,ze tak samo będzie wyglądał Krym po aneksji,wynika,jak rozumiem,z analogii ,założonej przez autora,dla potrzeb aktualnej linii POLITYKI.Analogie ,oparte na poglądach politycznych,są kiepskim instrumentem dla wieszczenia przyszłości.
 • 2014-04-27 10:47 | Saurom

  Re:Czy Krym stanie się drugą Abchazją?

  Proponuję, żeby może autor artykułu wybrał się do tzw. Albanii i Bośni i Hercegowiny tam dopiero ma Kalkutę ale tego nie zrobi w końcu przecież to by rzuciło złe światło na wielkiego brata.
 • 2014-05-14 00:54 | Podziwiam

  Re:Czy Krym stanie się drugą Abchazją?

  Brawa dla autora!
  Tak trudno dzisiaj o wywazony artykul, pelen faktow i informacji a nie propagandowy pamflet.
  Szkoda ze nie napisany przed referendum na Krymie - wynik moglby byc inny gdyby ludzie to znali.

  Pozdrawiam