Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przenosimy rachunek do innego banku

(3)
Polacy nie lubią zmieniać banków, mimo że w ten sposób można oszczędzić sporo pieniędzy. Od czterech lat istnieje odrębna procedura ułatwiająca przenoszenie rachunków. Warto z niej korzystać.
 • 2014-04-23 17:21 | lecher

  banki i inne

  Gdzie w tym galimatiasie finansowym , organizacyjnym i kontrolnym jest PAŃSTWO ?
 • 2014-04-24 13:48 | camel

  Re:Przenosimy rachunek do innego banku

  Cóż, ta "odrębna procedura przenoszenia" nie działa, kiedy chcemy się wynieść z naszymi pieniędzmi poza granice Polski. Zmiana banku wewnątrz kraju ma małe znaczenie, może przynieść groszowe oszczędności i tyle. Ważne jest co innego - w państwie, w którym prawo dziala "po uważaniu", aparat sądowniczy może trzymać ludzi niewinnych w więzieniach (rekord to chyba 12 lat tego faceta z Gdańska?), komornicy w świetle "prawa" mogą pozbawiać przypadkowych ludzi majątków, bo im się PESELu nie chciało sprawdzać...

  Clue tego wpisu jest takie, że nikt nie ponosi odpowiedzialności a co najważniejsze, nie są te sprawy początkiem naprawy. Po prostu Polakowi zrobiono, stało się, nikogo to nie obchodzi, bo Polak i jego życie nie mają wartości. Chyba, że ksiądz czy polityk. Dlatego ludzie przytomni usiłują trzymać swoje pieniądze za granicą, posiadać obywatelstwo innego państwa (to znakomicie powstrzymuje zapędy polskich prokuratorów i sędziów) a najlepiej mieszkać poza Polską. Tutaj jest zbyt niebezpiecznie, kiedy jest się nikim. A w Polsce każdy jest nikim poza postsolidarnościową szlachtą i klerem. Takie państwo sobie "wywalczyliśmy", niszcząc wrażą (he he) "komunę".
 • 2014-05-04 14:43 | elizka3

  Re:Przenosimy rachunek do innego banku

  Dokładnie, mało osób zmienia konta, lokaty jak rękawiczki...

  -----
  tapicerka samochodowa
  fotokalendarz Warszawa