Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Heinrich Himmler - biografia zbrodniarza

(1)
Ponad 900 stron liczy opublikowane w tych dniach polskie wydanie biografii Heinricha Himmlera, buchaltera śmierci Trzeciej Rzeszy. To w równym stopniu fascynująca, co wstrząsająca lektura.
  • 2014-04-26 09:46 | mopus11

    Himmler

    W latach 70. ubiegłego wieku ukazała się w Polsce biografia Himmlera, równolegle z biografią Goebbelsa, w dość szczupłych wersjach. Teraz po wydanych ostatnio Dziennikach tego ostatniego koniecznie należy sięgnąć po omawiane wydanie. Przy okazji zasygnalizuję problem zwykłego czytelnika, mianowicie ostatnimi czasy wydawnictwa fundują nam jednotomowe opasłe tomiszcza w twardych okładkach. O wadze dla czytelników ćwiczących kulturystykę, a nie dla ubogich w muskulaturę okularników. Takie wydania świetnie prezentują się na półkach, zaś w rękach czytelników wręcz odwrotnie. Szkoda, że recenzent nie podzielił się z nami uwagami na temat swoich sportowych doświadczeń przy okazji tej lektury.