Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niebezpieczny Boży Człowiek z Nowego Sącza

(5)
O Magdzie było głośno. Tabloidy pisały: zagłodzone dziecko. O Przemusiu było cicho. Wyznawcy Bożego Człowieka z Nowego Sącza uważają, że Pan Jezus oboje szczególnie ukochał.
 • 2014-04-28 23:09 | arturjnsz

  re:

  Wygląda na to, że ten "Boży Człowiek" stworzył sobie może niewielką, ale mocno związaną sektę.
 • 2014-04-29 08:35 | dewes

  Re:Niebezpieczny Boży Człowiek z Nowego Sącza

  "Boży człowiek" to produkt połączonych sił polskiej oświaty i opieki medycznej: jedni nie uczą jak należy a drudzy nie leczą jak należy. Jak dołożymy do tego modę na nieufność wobec medycyny ("szczepionki to zło" a lekarze zlodzieje) to otrzymamy wybuchową mieszankę niedouczonych za to przesądnych jednostek, które sobie i swoim dzieciom zrobią z całym przekonaniem o słuszności swoich decyzji straszliwą krzywdę, której niestety czasem nie da się już naprawić. Państwo pokazuje w takich sytuacjach swoje zdecydowanie dopiero wtedy, gdy jest już za późno. Toleruje się działalność pseudomedyków, otwiera się wydziały "leczenia" homeopatycznego na państwowych uczelniach a "homeopata" zostaje oficjalnie uznany za profesję przez organy administracji rządowej. To źle wróży niektórym jednostkom. Ale nie wiem, czy bez naprawy systemu da się tu coś więcej zrobić...
 • 2014-05-01 18:39 | Gama

  Re:Niebezpieczny Boży Człowiek z Nowego Sącza

  Ciemnota odkąd jesteśmy tak bardzo katoliccy szerzy się niemożebnie. Słyszałem już, że kołtuna nie można sciąć przy gołej skórze bo to grozi śmiercią. To w kieleckim. W telewizji istnieją wróżby z kart i diabli wiedzą jeszcze z czego. Polacy to "dziki naród" ja w to wierzę, a powiedział to klasy. Przywiązanie do kretyńskiej tradycji cofa nas o 200 lat.""
 • 2014-05-14 23:52 | Tak sądziłem: "oświecony racjonalista"

  Re:Niebezpieczny Boży Człowiek z Nowego Sącza

  a wypowiedź w najlepszym stylu Josifa G.- gdy tylko ktoś ośmieli się zakwestionować, że wakcyny są cudownym, absolutnie bezpiecznym i jedynie słusznym środkiem profilaktycznym, ląduje w worku z napisem "szaman, ciemnota, kłamstwo" (dawniej: podludzie, wrogowie ludu, zdrajcy wolności i demokracji). Ciekawe notabene jak w tym worku czuje się prof. Luc Montagnier (taki tam nieuk, co odkrył wirusa HIV), który ostatnio bezczelnie uzasadnił słuszność mechanizmów homeopatii.
 • 2014-06-18 10:56 | dewes

  Re:Niebezpieczny Boży Człowiek z Nowego Sącza

  Chyba tylko jako efekt placebo. Jeśli tylko o efekt placebo chodzi, to po co dorabiać ideologię do wypasu krów?