Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trwa zbieranie podpisów pod petycją o uznanie Rosji terrorystą międzynarodową.

(5)
2014-05-05 15:39 | TarasLev
Przypominam, że trwa zbieranie podpisów pod petycją o uznanie Rosji sponsorem państwowego terroryzmu.
Powołanie petycja o uznanie Federacji Rosyjskiej "sponsorem państwowego terroryzmu" jest zarejestrowany na oficjalnej stronie internetowej Białego Domu .
Zeby dokument ten został formalnie zweryfikowane przez administrację prezydenta Stanów Zjednoczonych, musi na miesiąc dostać 100 tysięcy podpisów zwolenników tej idei .
"W swojej nielegalnej wojnie z Ukrainą Rosja opiera się na tajnych operacji, które mieszczą się w definicji "międzynarodowego terroryzmu", zgodnie z ust 2.331 tytułu 18 , United States Code , " - powiedziano w petycji.
Dokument stwierdza, że uzbrojeni agenci rosyjski, działających pod przykrywką, "starając się wpływać na politykę rządu ukraińskiego poprzez zastraszanie lub przymus." Oni również mają tendencję do wpływu na działalność rządu "przez zabójstwa i porwania, posiadających moc budynki rządowe, posterunki policji i baz wojskowych na Ukrainie."
Zbierania podpisów będzie kontynuowana do 23 maja. Petycja za 11 dni już zdobyła 27,533 podpisów i jest pod tym adresem:
https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM
Wszyscy obywatele, którzy cierpi rosyjski faszyzm i agresję imperialistów, proszę dołączyc się, Twój podpis będzieogólny wkład w zniszczenie rashizmu. Rosja Putina oczekuje międzynarodowego trybunału i "Norymberga - 2."""