Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyblakłe święto klasy robotniczej

(1)
1 Maja ze Święta Pracy przekształcił się w kolejny dzień bez pracy. Nie ma siły politycznej, która chciałaby znieść to święto, ale nie ma też formacji, która tchnęłaby w ten dzień nowe życie. 1 Maja pozostaje świętem zabytkowej lewicy jako znak dawnego buntu.
 • 2014-05-06 11:15 | Mama Żuka

  po co 1 MAJ

  Lewicy pozostaje nie tylko sama krytyka kapitalizmu/przynajmniej w Polsce/
  Jest dużo do zrobienia w sprawie nierownosci społecznych na poziomie prawa
  np.emerytury górników, prokuratorów, rolników a pracowników hipermarketu, urzędników itp
  UPRZYWILEJOWANY kodeks pracy pracowników firm energetycznych, nauczycieli/karta nauczycielska/ sędziów i prokuratorów a np pracownikow prywatnych firm bądź pozostałych
  To na początek , należy obywateli z równać wobec prawa. Kto ma się tego domagać prawica?
  Szanowny Autorze z Hausnerem to było tak: AWS pozostawil w spadku nie tylko 4 reformy ale
  dlugi oraz zobowiązania /ustawy/na zaciaganie kolejnych.
  "plan hausnera"miedzy innymi zakładał zrownanie obywateli względem zasad ustalania wysokości
  emerytur. Z resztą był to jedyny plan w tym 25 leciu z wizją,