Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niby - najgorsze inwestycje 10-lecia

(1)
2014-05-12 15:52 | płaczliwydrwal
Czy autor wpisując na tę listę lotnisko w Szymanach wystarczająco dokładnie przemyślał temat? Chyba jednak nie.
Zupełnym niezrozumieniem zagadnienia wykazuje się każdy, kto w kwestii opłacalności lotniska używa argumentu liczebności mieszkańców Olsztyna. Lotnisko ma być i będzie katalizatorem rozwoju turystycznego Warmii i Mazur. Aby ta turystyka stała się masowa i przynosiła odpowiednio duże dochody musi być łatwość dotarcia z odległych zakątków Europy i Świata. Równolegle musi rozwijać się baza całoroczna noclegowa i oferta programowa. Turysta jak już będzie miał jak, to również musi mieć po co tu przyjechać mając oczywiście gdzie się wyspać najeść i wziąć prysznic?! Lotnisko to pierwszy ale bardzo ważny krok w przyszłym rozwoju turystycznym regionu. Dziennikarze Polityki chyba źle nam życzą i chcieliby widzieć nasz region zawsze biednym i zacofanym.