Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PO POTOPIE

(3)
2014-05-18 07:31 | black jack
"Ludzie żyli w grzechu i odwrócili się od Boga. On postanowił zesłać na nich wielką powódź. Ostrzegł przed tym jedynie Noego i jego rodzinę. Noe zbudował ogromną łódź - arkę, na którą zabrał swoich bliskich i po parze z każdego gatunku żywych stworzeń.
Gdy byli bezpieczni, na ziemię spadł deszcz i padał tak długo, aż woda pokryła wszystko, co istniało na ziemi. Gdy deszcz ustał, Noe wysłał białą gołębicę, aby sprawdzić czy woda opadła, jednak ona dwukrotnie powracała.
Za trzecim razem gołębica powróciła z zieloną gałązką i Noe wiedział, że mogą zejść na ląd. Wówczas na niebie ukazała się tęcza jako symbol przymierza Boga z ludźmi i obietnica, że więcej nie będzie potopu."(za e.szkoła)
WTEDY PRZYSZLI NARODOWCY WSZYTKO ROZP...LI, A TĘCZĘ SPALILI I TAKI O TO BYŁ KONIEC PRZYMIERZA POLAKÓW Z BOGIEM - tak można wywnioskować z BIBLII na którą tak chętnie się wielu powołuje. TERAZ JEST OCZYWISTE, ŻE NASZ KRAJ NAWIEDZAĆ BĘDĄ POWODZIE I OBY TYLKO... BO W REPERTUARZE BÓG MA JESZCZE PLAGI EGIPSKIE ;0
 • 2014-05-18 09:19 | zet

  Re:PO POTOPIE

  "BO W REPERTUARZE BÓG MA JESZCZE PLAGI EGIPSKIE "

  Od czasu do czasu lubi też porzucać wężami. Lud Mojżesza,wędrujący po pustyni obdarował nimi parokrotnie. Zabawa nie była zbyt udana, bo z wielkiej miłości do człowieka, polecił wymordowanie,coś ok.25 tysięcy uczestników wycieczki.
  Taki on kochliwy.
  Powodzie zaś są stałym repertuarem jego zalotów.
 • 2014-05-18 18:44 | black jack

  Re:PO POTOPIE

  najważniejsze, że wśród ofiar nie było (prawdziwych) Polaków ;) teraz już nie można tego zagwarantować