Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eurowybory 2014: przaśna kampania, ważna batalia

(2)
Kampania wyborcza do PE w swojej przaśności jakby cofnęła polską politykę do lat 90. Ta jarmarczna otoczka nie powinna jednak mylić. To wciąż bardzo ważne wybory.
  • 2014-05-21 11:58 | pawel markiewicz

    Powaga kabaretu

    Korwin-Mikke, Fotyga, Kurski, Ziobro, Cymanski, Migalski, Jedrzejczak, Zurawski, Adamek, Palikot, Legutko, Jasinski, Gorski, Czarnecki, Mularczyk, Kempa - oto potencjalnie okolo 30% of polskiej reprezentacji w PE w nastepnej kadencji. Koszt utrzymania tej bandy okolo 6,000,000 Euro rocznie! Tak zwane "Value for Money" dla Polski ZERO. Koszt zniszczen jakich te "orly intelektu" dokonaja w czasie swojej kadencji nie da sie oszacowac ludzkim umyslem. Czy my, Polacy, naprawde jestesmy takimi durniami zeby oddac chocby jeden glos na tych nieudacznikow.
  • 2014-05-23 10:41 | Gama

    Re:Eurowybory 2014: przaśna kampania, ważna batalia

    W czasie każdych wyborów robię się wierzący i proszę Boga, żeby szanse tej bandzie zastopował. Jedyny plus to ot, że nie kandyduje niejaki "pociąg pancerny" Pani Wróbel. Tu wystarczy, że nie kandyduje. Chociaż w najnowszym sondażu najbardziej "wyszczekanych" wygrywa pis z preziem na czele. Brawo Panie Kaczyński moje gratulacvje.