Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak dopieścić vipa klasy B?

(2)
Człowiek potrzebuje poczuć się czasem kimś ważnym. Na zapotrzebowanie rynek odpowiedział. W prowincjonalnych hotelach, na dużych i małych stadionach, na lotniskach, dworcach powstają strefy VIP. Dla Very Important Persons.
 • 2014-05-21 16:21 | aniga

  HNWI

  wg cioci wikipedii: High-net-worth individual - literówka, droga Polityko.
  I bardziej chodzi o osoby o wysokich dochodach netto, nie indywidualne wysokie dochody netto - ale tu tu się nie będę czepiać, sens w sumie ten sam.
 • 2014-06-06 12:42 | Bronek

  Re:Jak dopieścić vipa klasy B?

  a wszystkie te VIP-strefy nie miałyby sensu bez reklamy w prasie popularnej dla gawiedzi, której zazdrość trzeba w jakiś sposób pobudzić. No bo co to za frajda bycie vipem, o którym nikt nie wie, że jest vipem.