Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

(7)
2014-06-07 13:28 | psr18gh
Szok ! Redaktor Terlikowski w Frondzie.pl zamiast pisać o planie zabójstwa/morderstwa nienarodzonego dziecka w Wągrowcu, pisze o zamiarze aborcji (chyba wziął jakieś prochy, bo język mu złagodniał). 11- letnie dziecko ma urodzić dziecko. Trzymam kciuki, aby rodzice 11-letniej przyszłej matki adoptowali nienarodzoną wnuczkę. Chyba, że dla 11-letniej matki poród byłby niebezpieczeństwem utraty zdrowia lub życia. Ciekawe skąd pan Terlikowski wie, że tam był gwałt ? Może chłopcy i dziewczynka edukację seksualną czerpali tylko z internetu ?, bo na lekcji religii dowiadywali się tylko o robaczywym jabłku. Oni prawdopodobnie zrobili sobie praktyczną lekcję wychowania seksualnego, skoro rodzice i szkoła nabrała o tym "wodę w usta".
Organizacje ProLife, do boju !
 • 2014-06-08 09:45 | zet

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  "Ciekawe skąd pan Terlikowski wie, że tam był gwałt ?"

  Faktycznie,ciekawe bo na gwałtach pan Terlikowski się nie zna. On sam kiedyś opowiadał,że jego żona w ciążę zachodziła dzięki temu,że woził ją po różnych sanktuariach a nie wskutek jego aktywności.
 • 2014-06-08 16:18 | psr18gh

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  Jak czytam pana redaktora Terlikowskiego, to "nóż mi się w kieszeni otwiera". Ale on czasami ma rację !
  Rodzice 11-letniej dziewczynki i rodzice chłopców "gwałcicieli" powinni współpracować z sobą. Lepiej byłoby gdyby odpowiedzialnośc za wychowanie potomka wzięli w tej sytuacji rodzice "gwałcicieli. Aborcja byłaby najgorszym rozwiązaniem.
  Powtarzam. Trzymam kciuki za życie istoty ludzkiej, będącej w łonie tej 11-letniej dziewczynki. Ma rację Terlikowski. Nie krzywdźmy tej dziewczynki do końca jej życia. Nie zasłużyła sobie na to.
 • 2014-06-08 21:05 | zet

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  "Nie krzywdźmy tej dziewczynki do końca jej życia"

  Porody dziewcząt w bardzo młodym wieku nie są niczym zaskakującym ani dziwnym. Dziewczyny romskie tak rodzą od zawsze.
  Na temat tej konkretnej ciąży powinni się wypowiadać wyłącznie lekarze i najbliższa rodzina, nie dziennikarze czy kler.
 • 2014-06-09 03:13 | jer111

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  Porody dziewcząt w bardzo młodym wieku nie są niczym zaskakującym ani dziwnym. Dziewczyny romskie tak rodzą od zawsze.

  ``````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````````
  Czy sugerujesz, ze sprawa dotyczy dziewczynki pochodzenia romskiego???
 • 2014-06-09 13:19 | psr18gh

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  Faktem jest, że średnia wieku Europejki rodzącej pierwsze dziecko powiększa się. Nie będę się wymądrzał, ale chyba ze względów zdrowotnych matki i dziecka nie jest to lekarsko zalecane. Nawet 18/19-ka w ciąży (szkoła średnia) to rzadkośc, a przecież to optymalny wiek na pierwsze dziecko.
  Romskie kobiety bardzo szybko starzeją się. To efekt gdy dzieci rodzą dzieci. Choć z drugiej strony ich dzieciaki są przeważnie zdrowe, pomimo niedożywienia i niewystarczającego ubioru.
 • 2014-06-09 14:32 | zet

  Re:Redaktor Terlikowski chyba jest na haju !

  "Czy sugerujesz, ze sprawa dotyczy dziewczynki pochodzenia romskiego??? "

  Nie, niczego nie sugeruję,może zbyt ogólnikowo napisałem. Otóż,dziewczynki romskie rodzą w wieku 11-12 lat i to jest u nich normalne, na co polskie prawo przymyka oko. W Polsce natomiast zaczyna się problem nieletnich matek,podobny do tego,jaki występuje w Anglii. Pewne jest jedno,że aborcja nie załatwi problemu lecz go skomplikuje. Bardzo pomocna była by publiczna dyskusja i skuteczna edukacja młodzieży a w razie konieczności,pomoc państwa w wychowaniu potomstwa nieletnich matek.