Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Seks pod okiem ajatollahów

(1)
Od religijnego fundamentalizmu do fascynacji seksem jest tylko mały krok – przekonują irańscy ajatollahowie, kolejny raz pakując się Irańczykom do łóżek.
  • 2014-06-12 11:31 | mlynek81

    Z Irańczykami rozmowy o seksie

    Najciekawsze jest to, jak na te wszystkie opisane w artykule "rewolucje obyczajowe" reagują sami Irańczycy. Z jednej strony ignorują wytyczne ajatollahów, a z drugiej, mimo boomu edukacyjnego i młodego wieku, w niektórych kwestiach pozostają zadziwiająco konserwatywni.

    Byliśmy w Iranie i sporo z Irańczykami rozmawialiśmy. Co ciekawe po kilku standardowych pytaniach grzecznościowych niemal wszyscy w końcu chcieli rozmawiać o seksie. Wyłania się z tego ciekawy obrazek - nasze rozmowy możecie przeczytać tutaj: http://nasigoreng.pl/2014/05/20/iran