Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

(8)
Nie ma Jacka. I już go nie będzie. Był jednym z najważniejszych i najpiękniejszych ludzi dwudziestowiecznej Polski. Kim się teraz stanie? Ikoną? Pomnikiem heroicznej przeszłości dzisiejszej elity? Świeckim świętym? Kombatancką legendą?
 • 2014-06-18 13:53 | slima11

  J.Kuroń

  Pisałem do kandydata na prezydenta.Pan Boni nie może być szefem sztabu wyborczego.Nie wolno wolno włożyć garnituru.ITD.Byłby na drugim miejscu.Jak przestaniemy być krajem dzikim,stawiać mu będą pomniki.Adziś placz i zgrzytanie zębów ,że Go i innych wielkich nie ma.Pozostal Balcerowicz ,który chodzi po mediach i pluje na Belkę.A bele ma w gałach za zniszczenie życia około miliona ludzi pgr.I ta zbrodnia jest w pewnym sensie na skroni Jacka.Ale Go usprawiedliwiam.Byl bezsilny.W Czechach pozostawili w spokoju państwowe rolnictwo.Ale ten mądry naród nie wywoływał idiotycznych powstań aby zniszczyć stopicę i tysiące elity kraju.
 • 2014-06-18 13:53 | slima11

  J.Kuroń

  Pisałem do kandydata na prezydenta.Pan Boni nie może być szefem sztabu wyborczego.Nie wolno wolno włożyć garnituru.ITD.Byłby na drugim miejscu.Jak przestaniemy być krajem dzikim,stawiać mu będą pomniki.Adziś placz i zgrzytanie zębów ,że Go i innych wielkich nie ma.Pozostal Balcerowicz ,który chodzi po mediach i pluje na Belkę.A bele ma w gałach za zniszczenie życia około miliona ludzi pgr.I ta zbrodnia jest w pewnym sensie na skroni Jacka.Ale Go usprawiedliwiam.Byl bezsilny.W Czechach pozostawili w spokoju państwowe rolnictwo.Ale ten mądry naród nie wywoływał idiotycznych powstań aby zniszczyć stolicę i tysiące elity kraju.
 • 2014-06-19 05:11 | Leslaw Dobrzanski

  Re:10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

  Byloby lepiej dla Polski i Polakow,zeby niczego nie probowal, bo sam niczego nie potrafil ,poza byciem ludowym mowca.
 • 2014-06-19 20:15 | Ekonom

  Re:10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

  Niestety, ale popierał on czynnie likwidację w Polsce ponad 5 milionów miejsc pracy, a więc odpowiada on za te wszystkie nieszczęścia, które sprowadzili na Polskę jego kumple z NSZZ Solidarność, czyli Wałęsa, Mazowiecki, Michnik, Balcerowicz, Belka, Buzek, Tusk, Komorowski etc. :-(
 • 2014-06-20 10:20 | slima11

  Re:10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

  Ludzie ,zrozumcie.Przecięż wtedy obalono komunizm ,między innymi i za księżycowa gospodarkę.Kuroń ,był w potrzasku.Zrobił to co do niego należało.Walczył o biednych ,karmiąc zupkami i kuruniówkami.Był w bardziej dramatycznej sytuacji aniżeli siedząc w więzieniu.To taki kapitalistyczny CHE ,który musiał przegrać.A elity dzisiejsze ,będą robiły wszystko aby ludzie o Nim zapomnieli.Bo jest tych elit wyrzutem sumienia.No i pogromcy pracowników pgr Balcerowicza.
 • 2014-06-21 06:18 | Adam 2222

  "ja tego nie rozumiem, ale się zgadzam", a wystarczyło wprowadzić sprawdzony, niemiecki system polityczny zamiast tuczyć Sorosa Jednego, niekompetentnego zadymiarza, który brał udział w rozwalanie Polski, mniej.

 • 2014-06-21 10:13 | Ekonom

  Re:10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

  @slima11
  Prawdziwie księżycowa gospodarkę, to mamy w Polsce dziś. Brakuje przede wszystkim pracy oraz mieszkań dostępnych dla zwyczjanych ludzi. Polacy masowo uciekają dziś z Polski, jako iz panstwo polskie nie ma im nic do zaoferowania. I to jest właśnie najważniejsza "zasługa" Kuronia i jego kolesi z KOR itp. organizacji przestępczych... :-(
  Szalom!
 • 2014-06-22 15:45 | Malina

  Re:10 lat temu zmarł Jacek Kuroń

  >>>Kim się teraz stanie? Ikoną? Pomnikiem heroicznej przeszłości dzisiejszej elity? Świeckim świętym? Kombatancką legendą? <<<<
  Autor tekstu buja w obłokach.
  Piedestału dla Kuronia i innych jemu podobnych, nie będzie. Sal kolumnowych, marszy żałobnych, łez i żalu po nich także. Czy zdaje sobie szanowny autor jaki to "dobytek" pozostawił po sobie? Wciąż liczebnie rosnącą rzeszę potrzebujących "kuroniówek". "Przepiękne" osiągnięcie "rewolucjonistów".