Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Podsłuch (afera)

(5)
2014-06-20 22:54 | dziejek19421
Dziwię się Wam POLITYKOM, że jedynym dla was problemem w tych taśmach jest bazarowy język i autor tych nagrań. Jakoś nikogo - powtarzam, nikogo - nie zdziwiło to, że ci ludzie uczciwie powiedzieli, że Polski właściwie już nie ma i, że widnieje tylko na papierze. I, że jesteśmy już dawno na dnie i to po szyję w błocie od, którego nie można się odbić. I jedziecie na nich jak na łysej kobyle. Dla mnie są to goście z klasą, bo nie owijają w bawełnę mówią tak jak jest. A to, że przy okazji chcą jeszcze parę groszy dokraść? A kto by nie chciał w tym bagnie załapać się na jeszcze parę milionów. Przecież to i tak już nie ma znaczenia, czy ta waluta leży w błocie, czy na ich kontach. A wy wiecznie kto nagrał te rozmowy. Ja wiem. Nagrała je babcia KLOZETOWA I TO Z NUDÓW CZEKAJĄC NA niewypłacalnych klientów. Była to zwyczajna zemsta, na panach z wężem w kieszeni...
 • 2014-06-21 17:04 | wnukmarek

  Re:Podsłuch (afera)

  Mówienie o tym, że ktoś kto nagrał chce zdestabilizować rząd w Polsce jest błędem. To ministrowie i wysocy urzędnicy zdestabilizowali Polskę, bo w knajpach przy "wódeczkach" omawiają najważniejsze sprawy i spiskują. Gdyby rozmawiali o dupie Maryni, to byłby to rzeczywiście prywatne rozmowy i nawet gdyby ich nagrano,to taśmy nie byłyby nic warte i nikt by nimi nie żonglował.
 • 2014-06-21 17:48 | zet

  Re:Podsłuch (afera)

  "Mówienie o tym, że ktoś kto nagrał chce zdestabilizować rząd w Polsce jest błędem. "

  Błędem jest to,że po pierwszych nielegalnych nagrywaniach nie było zdecydowanej reakcji prokuratury i dotkliwych finansowo kar orzekanych przez sądy. Bezkarność rozzuchwala. Obserwujemy sytuację,że teraz prawie każdy/z polityków/ nagrywa bezprawnie partnera rozmowy. I z nagraniem biegnie do mediów. Czas przerwać niebezpieczną zabawę.
  Trzeba zauważyć,iż w naszym państwie coś szwankuje. Aby odwołać niekompetentnego premiera,zamiast właściwych mechanizmów demokratycznych,stosuje się niedozwolone metody, bardzie pasujące do rozgrywek mafijnych niż politycznych..
 • 2014-06-21 20:24 | dziejek19421

  Re:Podsłuch (afera)

  Masz zupełną rację. Przecież ta polska nędza nie wypłynęła od nas szaraczków. To pseudo politycy zdestabilizowali i rozkradli Polskę. Gdzie im tam do komunistów. Komuniści też kradli, ale łyżeczkami Nasi stanęli na wyższym szczeblu i migiem rozkradli nasz i naszych ojców majątek. A dlaczego to dzieje się w knajpach? Bo w knajpach nic ich to nie kosztuje. Wszystko idzie na nasz rachunek. Tylko, że do nich jeszcze nie dotarło, że są na oczach wszystkich Polaków> pozdrawiam. Mam takie samo zdanie.
 • 2014-06-21 20:30 | dziejek19421

  Re:Podsłuch (afera)

  I tak nic nie zmienimy. Oni mają ich wszystkich w kieszeni,a oni tak grają jak im szefowie każą.A co do rozgrywek, to trudno żeby mafia stosowała inne metody. Polityki państwa już dawno nie mieliśmy, jak i polityków. Nazwa POLITYK, to w naszym Państwie jest ksywą. I oni o tym wiedzą.