Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Coraz więcej Polek przechodzi na islam

(44)
Z nieoficjalnych obserwacji wynika, że niemal codziennie jakaś kobieta w Polsce wkłada chustę, przechodząc na islam.
  • 2014-06-26 13:45 | m.

Re:Coraz więcej Polek przechodzi na islam

"uważa, że to, w jaki sposób prorok Mahomet traktował swoje żony i córki, było ujmujące i dawało nadzieję."
    Prorok ozenil sie z jedna ze swoich zon kiedy miala 6 lat, chociaz wprowadzila sie do niego dopiero w wieku 9 (kiedy on byl po 50-ce). Rzeczywiscie wzruszajacy model rodziny. Nasi "czarni" tez próbowali wprowadzac go w zycie, na swój sposób...
  • 2014-06-26 20:41 | Laclos

A co na to polskie feministki? Dalej beda twierdzic, ze kobiety w Polsce sa gnebione przez mezczyzn i tylko szukaja sposobow, zeby sie wyzwolic:))
  • 2014-06-28 17:00 | m.

Twoim zdaniem nie sa? I co ma marginalne zjawisko zmiany wiary wspólnego z ogólna sytuacja kobiet w Polsce?co to zmienia???
  • 2014-07-01 00:16 | camel

Takie Laclosy nie pojmują, że ogrom bezeceństw wyprawianych w imię islamu nie wymazuje ani jednego razu zadanego kobiecie ręką Polaka-zawsze-katolika tak samo, jak przyzwolenie na małżeństwa homo w niczym nie zmienia stanu katolickiej rodziny, jak dozwolenie na oborcję w niczym nie zmienia faktu, że prawie żadna z niej nie skorzysta, bo przecie wszystkie są katoliczkami, prawda? jak pozwolenie na wystawienie Golgota Piknik w niczym katolikom nie ubliży, bo ich na przedstawieniu nie będzie! Że nic tym wszystkim Laclosom do tego, co robią inni ze swoim życiem.

Tak samo okropieństwa islamu tylko kładą się cieniem na katolicyzm a nie, jak często twierdzą laclosopodobni, powodują ucieczkę ze strachu pod najbliższą sutannę ("jak ci kościół przeszkadza, to przyjdą muzułmanie i wtedy dopiero zobaczysz" - przecież jest trzecia opcja, europejska - ani oszalałych muzułmanów ani ocipiałych katolików, tylko prawo i porządek.). Muzułmanie są okropni, ale katolicy nic nie lepsi a tylko resztki prawa powstrzymują ich przed działaniami podobnymi do tamtych. Resztki prawa, bo katolicy bardzo silnie pracują nad zniszczeniem państwa polskiego i jego porządku prawnego. I mają w tym sukcesy! A kopią pod naszą cywilizacją stale, mrówczo, codziennie: tu powieszą krzyż, tam zablokują ulice procesją, tu podpiszą deklarację "wiary" i zadeklarują tam brak przywiązania do prawa państwowego, ówdzie wymuszą decyzję o przydziale działki, przymknięcie oczu na przestępstwa księdza czy zakonnicy. Codziennie, po troszku, niszczą nasze państwo i naród. Kto zna historię ten wie, że już raz zniszczyli Polskę kompletnie, do zniknięcia z map.
  • 2014-07-02 10:08 | zly

@m.
    No jasne,kobiety w Polsce sa tak dyskryminowane i przesladowane,ze nawracaja sie na religie, ktora otwarcie glosi,ze kobieta jest polowa mezczyzny!A zajadle feministki walczace o 'rownouprawnienie' (czytaj: specjalne przywileje) wzdychaja,ze 'kobieta bez mezczyzny jest bezradna' i szukaja 'partnera' (a raczej wlasciciela) w Egipcie i Pakistanie.Czytajac takie artykuly i komentarze,stwierdzam,ze Mahomet faktycznie mial racje: kobiety sa za glupie by mezczyzni mogli je uznac za rowne sobie.Skoro dla mlodych,wyksztalconych Polek jedynym celem zycia jest zlapanie meza, i dla tego celu sa gotowe zmienic wiare i opatulac sie w szmaty na 30 stopni upalu, to naprawde nie kwalifikuja sie do miana istot rozumnych.,
  • 2014-07-07 13:06 | _sens_

i znowu mnóstwo bzdur...bzdura za bzdurą....proponuję na wstępie zajrzeć do historycznych książek.
  • 2014-07-08 17:50 | gosc

to oznaka ich głupoty i powod do placzu. tylko idiota wybiera cos takiego!
  • 2014-07-08 23:47 | Zajrzałem. Do tych nie pisanych z poprawności politycznej

i wychodzi że p. Wielbłąd ma akurat rację.
  • 2014-07-09 11:31 | m.

Na islam przechodzi ze 300 rocznie, a kobiet w Polsce jest jakies 20 milionów. Poza tym nawet te 300, które przechodza na islam nie podpisuja tym samym przyzwolenia na przemoc domowa.
    Znam kilka rodzin muzulmanskich i zapewniam cie, ze maz i zona dziela obowiazki po równo i jak slysza takie bzdury o nizszosci kobiety, to dostaja drgawek (oboje). Sa tez tacy, którzy uwazaja, ze zona ma siedziec w domu owinieta w kilometry tkaniny, ale to nie znaczy, ze to regula. W Polsce co roku ginie jakies 150 kobiet z reki malzonków, wiekszosc z nich to katolicy, nawet gorliwi, jak np. pan z Jastrzebia Zdroju, który podpalil swoja rodzine.

PS. Równe traktowanie to wg. Ciebie specjalne przywileje?
  • 2014-07-11 23:22 | tak tak

Krótka piłka. Deportacja razem z mężusiami i pozbawienie obywatelstwa.
  • 2014-07-12 08:45 | Polka

to są idiotki, zagubione, odrzucone, niekochane i byłe alkoholiczki, które myślą , ze muzułmanin będzie je szanował. Prymitywy, mające gdzieś, jak islam traktuje innowierców, religia kochająca tylko siebie, nienawiść do innowierców wg Allaha jest nakazem.
    Dla mnie, to dno, zero !!!!
  • 2014-07-14 06:27 | zly

@m.
    Tak sie sklada,ze zona siedzaca w domu owinieta w kilometry tkaniny to wlasnie w malzenstwach muzulmanskich regula,zas malzonkowie dzielacy obowiazki po rowno to wyjatki od reguly,zdecydowanie potepiane przez reszte islamistow.W Polsce ginie 150 kobiet z rak malzonkow-katolikow,powiadasz?W Pakistanie z rak malzonkow-gorliwych muzulmanow ginie 5000 niewiast, nie wspominajac o 'honorowo zgwalconych', oblewanych kwasem,palonych w kuchni badz klasycznie bitych do nieprzytomnosci (90% zameznych kobiet w Pakistanie doswiadcza przemocy fizycznej ze strony mezow, oficjalny raport ONZ). Wszystko to za aprobata policji i usankcjonowane prawnie przez tamtejszy parlament, ktory za rada islamskich klerykow niedawno zakazal uzywania badan DNA w sprawach o gwalt (wszak to zgwalcona jest zawsze winna i hanbi honor rodziny).
    Moze zanim nasze miejscowe feministki zaczna uzalac sie nad swoim strasznym losem, zechca przyjrzec sie doli swych muzulmanskich siostr.
    PS. Rownouprawnienie kobiety w Polsce osiagnely juz w okolicach lat 60-tych. Obecnie domagaja sie specjalnych przywilejow, w ich mniemaniu nalezacych im sie tylko z racji posiadania jajnikow. Jak widac,Bog czy Matka Natura dba jednak o zachowanie rownowagi, skoro zajadle feministki dostaja wscieklizny macicy na widok kazdego Araba i dobrowolnie zaczynaja odziewac sie w worki.
  • 2014-08-25 18:50 | matka Polka

wstyd

Dziwię się, że kobiety w Polsce tracą rozum, to już choroba. Wstyd mi za moją płeć, że zachowuje się jak podeszwa od buta. Głupie, puste łby, dałyście się zwieźć prostakom. Jesteście warte tego, żeby was tłuc, idiotki. Skoro przeszłyście się na stronę brudasów to powinno wam się zabrać obywatelstwo, szmaty.
  • 2014-10-12 18:20 | nie!

Jak są glupie i przechodzą na islam. Praca to praca, a chustki poza pracą,.!
  • 2015-01-10 13:47 | mi

mieszkam w kraju muzułmańskim... przez 3 lata miałam chłopaka muzułmanina, który czasem przebąkiwał coś, żebym zmieniła wiarę (bo musimy myśleć o naszej przyszłości czyt. ja nie pójdę do nieba, bo jestem chrześcijanką).. nigdy mi to przez myśl nie przeszło... i od początku wyraźnie to zaznaczałam, że przejście na Islam w ogóle nie wchodzi w grę... związek się zakończył... i całe szczęście dla mnie... bo po trzech latach zrozumiałam, że znęcał się nade mną psychicznie i zawsze robił z siebie ofiarę mimo, że był winny... mam koleżanki które są z muzułmanami... wszystkie mają te same problemy... u nich jest taki podział ról a nie inny i kobieta nie ma nic do powiedzenia (poza matką, która dysponuje nawet ich pieniędzmi - tu mam Turków na myśli)... trzeba się podporządkować... nie generalizuję, ale widzę, że nie jest łatwo wzajemnie się zrozumieć z tymi ludźmi... chociaż wydają się "zeuropeizowani" to w rzeczywistości są zakorzenieni w swojej kulturze, religii i z czasem pojawiają się problemy... najlepiej to rozmawiać z nimi tylko o pogodzie... Europejki są traktowane jak "łatwa zdobycz", wszystkie są takie same o_O... ale jak już się coś o nich powiem generalnie to zaraz wielka obraza
  • 2015-01-10 14:09 | heretyck

Nic,tylko glowy,glowy,takim golic na zero.I bylby to dla nich ratunek !
  • 2015-01-10 15:28 | sandra

Troche dziwny ten artykuł.Pomieszanie kultury z religia.Moj mąż wrecz przeciwnie mowi mi idz z tego domu znjadz sobie kolezanki,idz na spacer pojdziedz do centum.przestan siedziec w tych 4 scianach bo zwariujesz.Traktuje mnie normalnie nie podnosi reki ,a czasami klotnie sa zazarte o byle co jak któreś ma zly dzien, .Ale to on pierwszy przychodzi pogadac i rozmieszyc nawet jak ja zaczełam klotnie.Wiec mowiac o wizowcach to wiadomo ze jest extra piersze 3 lata lub 5.Ale sa tez normalni faceci muzułmanie i to nie tylko z arabii.Mało tego nikt normalny nie zmusza nie zada od zony zmiany wiary
  • 2015-01-10 16:38 | Kasia

Piszecie takie bzdury o islamie, ze włos sie na głowie jeży. Jestem muzulmanka. Bardzo chetnie odpowiem na merytoryczne pytania. Pozdrawiam.
  • 2015-01-10 19:51 | Monika

no coz - zakladajac, ze dzialo sie to w siodmym wieku naszej ery, to rzeczywiscie barbarzyncom byl. Polskie ( i europejskie) ksiezniczki zaslubiane byly ich mezom przez chrzescijanskich kaplanow juz w wieku 4 lat - cohc pokladziny (konsumpcja) malzenstwa nastepowala dopiero (!) w 12 roku zycia. I to kilkaset lat po Mahomecie. Zarzuc mu jesczcze, ze nie pozwolil kobietom prawa jazdy robic... Super argument.
  • 2015-01-10 20:36 | Andrzej

Jeden z większych bezsensów to przechodzenie z chrześcijaństwa na islam. Jeszcze pół biedy, jeśli taka kobieta z mężem muzułmaninem zamieszkają w Polsce, albo w innym kraju europejskim. Problem zaczyna się, kiedy wyjeżdżają do kraju islamskiego. Zazwyczaj kończy się to w krótkim czasie paniczną ucieczką takiej kobiety i koszmarem wspomnień do końca życia. Gorzej, jeśli są dzieci, bo pojawiają się problemy z ich wyjazdem.
  • 2015-01-10 21:46 | BEKA

Z TRUSKULI

"Wstyd nawet większy niż syn gej". Haha, to rodzice myślący w ten sposób powinni się wstydzić... Brak słów dla zacofania niektórych.
  • 2015-01-11 00:26 | kama

lol, wyksztalconych? po fililolololologii i innej pitologi? moze i pokonczyly 20 kierunkow, ale nie wiem czy kierunek na collegium czikitas jest cokolwiek wart :)
    Bardzo prosze o nie sprowadzanie mnie do tego samego wora z takimi przypadkami.
    mysle ze zamiast szukac sobie arabskich przygod, wiekszosci z nich przydalaby sie rozmowa z psychologiem.
  • 2015-01-11 04:53 | Jan bohynski

Kasia. Zyjesz w amoku i nie widzisz jaka jest prawda o Islamie, a prawda jest w tych listach, ktore ci sie nie podobaja. JB.
  • 2015-01-11 04:56 | Jan Bohynski

Za profesorem Steinhousem. Parafrazujac jego aforyzm o zmianie nazwiska - Jezeli religia cos znaczy, nie warto jej zmieniac. Jezeli religia nic nie znaczy, tym bardziej nie warto jej zmieniac. " JB.
  • 2015-01-11 07:46 | polka

A potem będzie tak jak we Francji,gdzie więcej już widać arabów niż białych Francuzów. Na dodatek codziennie jeśli coś się dzieje to tylko przez ludzi pochodzenia arabskiego. OBY W POLSCE NIGDY TAK NIE BYŁO, BO NA FRANCJĘ JEST JUŻ ZA PÓŹNO!!!! I to nieprawda,że arabowie dobrze traktują kobiety, przeciwnie!!! Codziennie mieszkając we Francji się o tym przekonuję. Mówi się,że Polska,jest zacofana bo nie akceptujemy obcokrajowców, a tymczasem w innych krajach nikt nie śmie powiedziec,że imigranci to problem bo będzie oskarżony o rasizm. Ja nadal mam nadzieję,że Polska zstanie taką jaką jest mimo wielu jej wad!""
  • 2015-01-11 15:35 | daaas

Moniko....ale w chrzescijanskiej Europie juz tego nie robimy....a Islam nadal takie zaslubiny toleruje....dostrzegasz roznice?
    Pozdrawiam
  • 2015-01-11 23:38 | daaas

Kasiu...jaki jest Twoj stosunek do szariatu?
    Czy przyjmiesz z pokora jesli np. Twoja corka zostanie wychlostana za zdrade malzenska?
    Czy moje pytanie jest wystarczajaco merytoryczne, czy oczekiwalas raczej czegos w stylu......co zobaczyl Mahomet na pustyni?
    Pozdrawiam
  • 2015-01-13 11:15 | Polska

Artykuł sugeruje że polki do bezradne idiotki

Czytając ten artykuł wyłania się obraz kobiety kretynki. Kompletnie bezradnej bez chłopa który się "zatroszczy". No serio? Właśnie dlatego islam sam nazywa się religią pokoju, bo wynarodowiają nas. Wżeniają się w całą Europę a głupie dziewczyny się nabierają bo przecież powtarzają im że kobieta bez chłopa to jak pchła bez psa. Litości. Czy któraś z nich zdaje sobie sprawę, że oni nie robią na swoje żony? Że taki wydaje się być troskliwy dopóki nie dostanie na papierze że kobieta jest jego? Owszem nie odejdzie, ale ma prawo bić, ma prawo gwałcić żonę bo w jego (napisałabym kulturze ale w tym kontekście słowo nie przejdzie mi przez palce) prawie nie istnieje takie coś jak gwałt na żonie, ani w zasadzie gwałt w ogóle bo ofiara misi mieć 4 męskich świadków muzułmanów stwierdzających że nie chciała i się broniła, a i tak pójdzie do więzienia, tyle przynajmniej że nie zawiśnie.
    w Europie za chwilę wybuchnie religijna wojna. O tyle niebezpieczna, że konflikt z innym krajem można by załatwić bezkrwawo, ale z nimi nie. Oni nie chcą pokoju, a dominacji za wszelką cenę. W końcu nie bez powodu nasze ledwie istniejące wojsko od kilku lat po cichu ustala posterunki, zawiadamia przedsiębiorców o możliwości przejęcia ich domów i ruchomości w przypadku wystąpienia walk zbrojnych. Polskie wojsko jest w stanie gotowości i mam nadzieję, że nie by pacyfikować nas, a by bronić kraju przed wyżynaniem polaków jak świnie w ciapackiej wojnie.
  • 2015-01-13 17:33 | Kuka

Hm, najwidoczniej treść tej oferty jest nośna. Trafia w potrzeby grupy docelowej. Czyli, dokładniej, o co chodzi? Co obiecują, namawiając do zostania wyznawczynią islamu i żoną wyznawcy? W czym to jest lepsze od oferty "krajowej"?

1) Że się zdejmie dziewczynie z głowy problem szukania męża. A ze tam na głowę nikab? Najwyraźniej jednak się opłaca. Szukanie męża jest czynnością żmudną, praco, nerwo i czasochłonną oraz upokarzającą. Dziś trzeba kobiecie stawać na rzęsach, by stanąć przed ołtarzem lub w USC. Stanąć przed imamem łatwiej, gdyż doprowadzają tam rozochoceni matrymonialnie "bracia", jakże inni w tym rozochoceniu od chłopaków z sąsiedztwa!
    Chcesz wyjść za mąż - z muzułamninem zrobisz to szybko i bez fatygi. I to Ty będziesz konfiturą, do której zlatują się sarniookie pszczoły (łechce ego!), a nie wieloczynnościową aplikantką do godności "poślubienia mego syna" - zawsze z lekka nadętego i wybrednego wielce - bo jesteś za gruba, wystaje ci jedynka, za wolno odkurzasz i za mało zarabiasz...

2) Że będzie na jednym etacie. Będzie odpowiadać za dzieci, sprawy rodzinne i domowe - i będzie za to szanowana, nikt jej nie wyzwie od "kur domowych", nie zasugeruje, że się "cofa" i nie będzie miał za złe, że osobiście opiekuje się chorym dzieckiem, zamiast odpychać je w stronę cudem uproszonej opiekunki, by biec do pracy, z której w Polsce przecież zwolnią, gdy nie jest się krewną burmistrza a często się bywa na zwolnieniach...
    Jasny podział kompetencji przy wzajemnym szacunku - to jest pociągające. Bardziej, niż rodzime "partnerstwo", wciąż głównie polegające na tym, że kobieta ma odpowiadać i za dzieci, i za dom, i pracować zawodowo, a mężczyzna enigmatycznie "pomaga", gdy mu wygodnie. Gdy się marzy o gromadce dzieci i prawdziwym domu, prędzej się to znajdzie w haremie niż w kupionym na kredyt mieszkaniu na Bemowie.

Islam kusi jak wiek XIX epoki wiktoriańskiej: ty będziesz jego damą, on twoim rycerzem, ty boginią domową, on walecznym zdobywcą, będziecie mieć jasne role w świecie, który wyraźnie je rozpisuje i pilnuje przestrzegania... z tym, że nikt nie mówi, że to tylko romantyczny mit, za którym kryją się odmęty przemocy, skrywanych dewiacji i bezkarnego zła silniejszych ekonomicznie. Nic nowego pod słońcem. Toteż już lepiej być w XXI wieku i przynajmniej zażyć słońca w kostiumie bikini.
  • 2015-01-13 17:37 | buttercup

Droga Polko - troszeczkę mniej ekscytacji. We Francji jest w chwili obecnej 5-6 mln "arabów" (na 66 mln obywateli - % sobie oblicz ;) - z czego około 75% przyznaje się do wyznawania Islamu -4-4,5 mln ludzi + około 100-200 tys konwertytów.
    Ja rozumiem ze obrazki z przedmieść , ja rozumiem że Charlie Hebdo - ale twierdzenie że jest na coś "za późno" jest niepoważne.

Pozdrawiam
  • 2015-01-14 02:25 | xyz

Wypowiedź prawdziwej katoliczki, tolerancyjnej i wybaczającej. Jak Ciebie będzie tłukł twój mąż - katolik - to Ty już na to zasługiwać nie będziesz? Dlaczego? Bo jesteś innej wiary? Kobieto, co za ograniczone poglady, wartości, poziom inteligencji i słownictwo. Jesteśmy wolnymi ludżmi, mamy prawo do wyboru wiary, miejsca zamieszkania itd. Sądzisz, że każda z nich kiedy wychodziła za mąż podpisywała umowę, że zgadza się na poniżanie, bicie? Użyj mózgu.
  • 2015-01-14 11:00 | Daniel

"Miłość muzułmańska w realu"
    Niestety pokrywa sie to z tym, co obserwuje od ok. 20 lat. I jak tu nie byc meska, szowinistyczna swinia, ktora deklaruje, ze "kobiety sa jednak glupie"?
  • 2015-01-14 16:31 | Czaro

A wiec pytanie. Ktory Bog jest prawziwy, ten Twoj czy ten inny , i czy jest jakas roznica w co sie wierzy, i gdzie jest to niebo ?
  • 2015-01-14 19:34 | beata

Tak nie ma seksu przed slubem. Kobieto o czym ty mowisz . Tu w UK mlide muzulmanki chodza na dyskoteki po to wlasnie aby wyszumiec sie . Robia to w wc i pod klubami wiec prosze nie mow mi tu o takich pierdolach
  • 2015-01-15 23:09 | michrich

w poszukiwaniu jakiejs niezwyklej zmiany ludzie szukali nowych ideologii spolecznych i religijnych. Zjawisko omawiane w artylule
    to jedno z odnak tego zjawiska. Zawsze ludzie nie zadowolenii z zycia i se status quo sa podatni na propagande tych ktorzy obiecuja im raj, stabilnosc i bezpieczenstwo duchowo materialne. Nihil novi sub sole.
  • 2015-01-30 10:53 | XXL

Poza ostatnią, która "szukała mistycyzmu", reszcie, że zacytuję klasyka, "chłopa trza". Są mentalnie w XIX wieku - facet ma zarobić na dom, spłodzić dziecko/ dzieci i dać jej tyć i zajmować się domem. Zero aspiracji intelektualnych, horyzont myślowy ograniczony do życia na cudzy koszt.
    Głupie d**y i tyle.
  • 2015-02-12 22:07 | kasia

artykul jest strasznie tandetny,,tytul pod chusta a nawoluje do strachu przed arabskimi oszustami.. masakra.. nie wiem w sumie co napisac bo wydaje mi sie ze szkoda czasu.. jak ktos pisze cos na jakis temat to moze by sie wyrazil na temat????
  • 2015-04-05 13:47 | ROXY

oczywiscie ze nie ma sie co brac za muzulmanow.malo to juz dziewczyn sie na nich przejechalo?a potem placz i zgrzytanie zebow;Glupie dziewoje,same sie pchaja w bagno.
  • 2015-04-17 07:01 | azi

Idiotki, które same nie wiedzą kim są. Nie rozumiem, jak można zmienić całe swoje życie dla jednego kolesia. Czy to muslim czy inny.... no nie pojmuje tego.
    Dziewczyny zmądrzejcie! Miejcie do siebie szacunek. To tylko źle o was świadczy, że dla byle kogo, kto wierzy w pedofila, zmieniacie to kim byłyście.
  • 2017-08-10 22:48 | Jarek16

@Kasia Mam merytoryczne pytanie. Jestem ateistą. Czy jak mnie zabijesz to pójdziesz automatycznie do islamskiego nieba czy też taka nagroda czeka tylko muzułmanów mężczyzn?
  • 2017-08-11 23:17 | audikom

Jak można w ogóle wierzyć w takie bzdety .
    W te z tej półkuli czy z tamtej , one służą tylko ogłupianiu by ogłupiający dobrze z tego żyli.
    To po co to całe wykształcenie , chyba że to te kupowane teraz tytuły.
  • 2017-08-12 00:53 | Patagon

polskie dziewczyny uchodza niestety za glupie i bardzo rozwiazle, ale uczciwie same do tego przyczyniaja sie znaczaco, generalnie nie tylko europejki lecz wszystkie biale kobiety. Ponizej tych standartow stoja kobiety czarne. tak wiec nawet w piekle stukaja od spodu. Podobaja mi sie emiraty i kuwejt, europejki sa szeroko poszukiwane a te pracujace w korporacjach miedzynarodowych szanowane.
  • 2017-08-12 01:12 | Patagon

"Z nieoficjalnych obserwacji wynika," juz pierwsze slowa tego artykulu wskazuja ze to wypelniacz, jak nie ma sie cos prawdziwego do opisania to trzeba wymyslec quasi-prawde w takim artykule. Temat zawsze sie znajdzie mimo, ze jest ciekawy ale nie oparty na badaniach socjologicznych, tylko gdybaniu. "Polityka" niestety zeszla na psy, od objecia wladzy przez wieloletnia opozycje, jakos nie potrafi sie odnalezc jak calosc bylej wladzy.
  • 2017-08-14 02:54 | Herstoryk

@Jarek16
    Jareczku! 16 to Twój wiek, czy IQ???