Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Słownik wyrazów podsłuchanych

(3)
Analiza językowych hitów afery taśmowej pokazuje dominujące w nich dziecięce i młodzieżowe wątki oraz obnaża liczne nieporozumienia.
 • 2014-07-08 15:38 | divak2

  Sienkiewicze...

  Fraza użyta przez ministra Sienkiewicza przypomina mi zniekształcony i użyty bez zwracania uwagi na znaczenie zwrot "Ch... Ci w dupę i kamieni kupę, i kawałek szkła!" Używało się tego w szkole podstawowej, aby wyrazić wysoce negatywny stosunek do adwersarza.
 • 2014-07-08 17:59 | Eau de Cologne

  Re:Słownik wyrazów podsłuchanych

  Minister Sienkiewicz, co za zalosna postac !!!
 • 2014-07-09 20:10 | don_Pedro

  Re:Słownik wyrazów podsłuchanych

  Jak to: ''żałosna postać''?! Na własne oczy widziałem w TVN24, że to kulturalny jegomość, bardzo dobrze wychowany, potrafiący się odpowiednio zachować w towarzystwie. No i do tego to PRAWNUK słynnego pisarza! Dusza towarzystwa!

  Nie ulegajmy owocom zatrutego drzewa i nie siejmy pisowskiej propagandy - bo w przeciwnym razie... dzieci nie pójdą we wrześniu do szkoły! ;-P

  PS. Sienkiewicz to taki współczesny ''Dr Jackyl i Mr Hyde'' = człowiek o dwóch twarzach. Tylko trudno jest określić, która jego twarz jest prawdziwa.