Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jezus ćpunem? Czy można tak?

(2)
2014-07-31 13:22 | ejczbi
Przerczytałem http://culturovo.pl/355336/artykuly,5019 z którego wynika, że Jezus był ćpunem. Można pisać takie rzeczy?
 • 2014-08-04 19:15 | Obserwer

  Re:Jezus ćpunem? Czy można tak?

  Skoro ktos nie ma innego pomyslu to pisze wszystko co mu do glowy przychodzi. Jezusowi to zupelnie nie zaszkodzi i zapewne ma niezly ubaw czytajac te wypociny na swój temat.Tyle rzeczy i spraw juz ludzkosc o Nim wymyslila , ze jedna historia mniej lub więcej nie robi zadnej roznicy.
  Jezus jak zwykle ma duza doze poczucia humoru, politowania i wspolczucia dla swoich zagubionycch owieczek i dla tego "autora" tez..Jemu to zupelnie nie przeszkadza , gdyz Jezusowi zalezy tylko na budowaniu z ludzmi relacji ,a nie zaleznosci czy hierarchicznosci nawet , gdy ten rodzaj ludzki klamie, zmysla i wyczynia idiotyczne tematy dla swjego chwilowego zaistnienia.
  Ludzie w ramach swojej wolnej woli wypisuja wszystko co chca, ale to dla ważnosci, swietości oraz wiary tych wybranych nie ma zdanego istotnego znaczenia. Kazdy ludzik ma wolna wole i lubi sie popisac swoja niezaleznoscia i bezwgledna wolnoscia . Dlatego , aby zwrocic uwage na swoje wielke ego robi co moze i wypisuje rozne tzw. odkrywcze mysli.
  Oj widze jaki Jezus ma z tego powodu ubaw. Po same swoje Boskie pachy.