Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klinika lecząca homoseksualizm prądem pozwana do sądu

(2)
2014-08-03 16:23 | AnkaKanka
Chińska klinika, która oferowała leczenie homoseksualizmu prądem została pozwana do sądu w celu zakazu. Co o tym myślicie? Czy w Polsce też powinno się zakazać prawnie prób leczenia homoseksualizmu?

źródło:
  • 2014-08-05 02:06 | camel

    Re:Klinika lecząca homoseksualizm prądem pozwana do sądu

    Tak, uważam że w Polsce powinno zakazać posługiwania się zabobonami. Nasz kraj powinien próbować dołączać do cywilizacji a nie się od niej oddalać pogrążając się w bagnie religii i zacofania. Bo przecież to są źródła chorych wymysłów o "leczeniu" homoseksualizmu. Nie należy z homoseksualizmem mylić wymuszonych sytuacją zachowań homoseksualnych w więzieniach czy seminariach duchownych. W tych drugich można i należy leczyć elektrowstrząsami. Na homoseksualizm "kuracja" nie pomoże, ale jest nadzieja na opamiętanie i otrzeźwienie :)