Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pies czyli kot

(1)
Tegoroczne obchody 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego były „wątłe pod każdym względem” – tak ocenił je prezes PiS Jarosław Kaczyński.
  • 2014-08-06 15:12 | wojciech

    demaskator

    Pan Stanislaw Tym podobnie jak Pan Steven Colbert z za oceanu jest mistrzem w demaskowaniu absurdow naszego publicznego zycie. Nie wiem czy wlasciwa reakcja na te absurdy jest zrywanie sobie bokow ze smiechu, ja na przyklad zrywam je sobie. Moze powinnismy plakac ?. Nie ma to jednak jak poczucie dobrego humoru.
    Z dystansu wielu tysiecy kilometrow wydaje mi sie ze to bedzie duzy szok gdy ugrupowanie Pana K dojdzie do wladzy w Polsce. Obawiam sie, ze poczucie dobrego humoru moze juz wtedy nie wystarczyc. Skonczy sie placzem