Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

USA: Stany legalnej marihuany

(5)
Wygląda na to, że wieloletnia wojna z marihuaną powoli dobiega w USA końca.
 • 2014-08-11 18:56 | mismacol

  coś mi to przypomina...

  jest szkodliwa także po 21 roku życia, prowadzi do nałogu, zwłaszcza u ludzi młodych, i do poważnych zaburzeń osobowości, które mogą prowadzić do przestępstw.

  Jakbym czytał o alkoholu.... Hipokryzja.
 • 2014-08-11 20:39 | Eau de Cologne

  Re:USA: Stany legalnej marihuany

  Alkohol jest duzo, duzo bardziej szkodliwy nizli "ziolo"!
 • 2014-08-24 19:29 | Piotrek

  Re:USA: Stany legalnej marihuany

  Na "prohibicji" narkotyków zarabiają tylko przestępcy i służby specjalne. Przez ich delegalizację ludzie zaczynają szukać alternatyw, takich jak np. dopalacze (tu jest problem, bo kogoś po klasycznych substancjach psychoaktywnych wiemy jak np. odtruć, a po tym nieszczęsnym dopalaczu nie wiemy nawet od czego zacząć). Poza tym, już przykład Al Capone pokazał do czego prowadzi delegalizacja czegoś, czego ludzie chcą i co i tak kupią - niczego się nie nauczyliśmy z tej lekcji. Obiektywnie patrząc to trzeba by i kawę zakazać i czekoladę i inne substancje.
 • 2014-08-26 15:57 | lers

  Re:USA: Stany legalnej marihuany

  A jak tam idzie kampania legalizacyjna w Polsce?

  W Brudzewie zginęła kobiecie stara koza. Nie wróciła do domu.
 • 2014-09-01 14:06 | sławek.m

  Re:USA: Stany legalnej marihuany

  Kiedy w USA zniesiono prohibicję (tę alkoholową), straciły dwie grupy „zawodowe’ – przestępcy i policjanci. Skończyła się władza, wchodzenie z okrzykiem „To jest nalot!”, dodatkowe pieniądze, bo w Chicago i NY prawie każdy szeregowy policjant miał z przymykania oczu drugą pensję. Legalny alkohol to byłby koniec ciepłych posadek dla wszystkich policjantów walczących ze złem. Wziąć się za uczciwą robotę? No to trzeba było wymyślić kolejne „złe” do ścigania i zwalczania. A wszystkie narkotyki były bardzo poręczne. To opinia mojego doktora z konwersatorium o środkach odurzających. Akurat się z tym zgadzam.