Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Whisper – serwis, który pokona Facebooka i Twittera?

(1)
Jeśli Facebook lub Twitter są dla Was przykładami spłycenia obyczajów i narzędziem jakiegoś dziwnego ekshibicjonizmu, to aplikacja Whisper sprawi, że będziecie przerażeni.
  • 2014-08-12 10:23 | Marcin.Hi

    Wyluzujcie!

    Jeśli chodzi o anonimowe publiczne wyznania miłosne - sam kiedyś na ławce w szkole wyryłem cyrklem: "Kocham Baśkę z VIIIb". I dostałem tak samo wyrytą odpowiedź - "Odczep się".
    Whisper będzie niczym innym jak taką ławką w szkole z odrobinę większym zasięgiem.

    Zaś poważnie: taką formułę mają od dawna specjalistyczne fora internetowe i pełnią olbrzymią rolę terapeutyczną. Dla przykładu fora osób uzależnionych czy współuzależnionych oferują realną pomoc (ba, nawet porady prawne)- właśnie taką, jaką pełnią np. grupy wsparcia AA. A przy tym są rzeczywiście anonimowe i docierają praktycznie do każdego.