Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naiwni klienci: jak na nich zarobić?

(3)
Nieustannie ktoś nas nabiera, naciąga, nabija w butelkę. Strategie kuszenia klientów przybierają coraz bardziej wyrafinowane formy.
 • 2014-08-13 07:52 | Kosma23

  Naiwni klienci

  Dla przykładu. Sprzedawca Neostrady, oszukał mnie przez telefon. Sam dzwoniłem pytając się o szczegóły i wtedy wprowadził mnie w błąd mówiąc, doskonale wiedząc, że przy sprzedaży telefonicznej nie dostanę 100zł bonu. Orange bardzo ładnie się zachowało po złożeniu przeze mnie reklamacji.
  Akwizytorzy pukający do drzwi, przeważająca większość mówi tylko co im wygodne.
  Stąd stosuję jedną zasadę. Umowy podpisuję w miejscach stacjonarnych punktów obsługi klienta lub samemu przez internet. Za grosz nie zaufam konsultantowi lub akwizytorowi.
 • 2014-08-20 20:44 | Bazia

  Re:Naiwni klienci: jak na nich zarobić?

  Niestety ja jestem taką naiwną klientką na której neostrada na pewno trochę zarobiła. A głównie na tym że musiałam płacic dodatkowo za łącze. Od tej pory mam nową zasadę-omijam neostrade i orange z daleka!
 • 2014-08-27 12:22 | grzesiek

  nadzieja

  większoścć naiwniaków ma umowy w orange, mam nadzieję że w dropsie nie nabiją mnie w butelkę, umowa jest nieskomplikowana...