Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prywatyzacja – wróg publiczny numer jeden ministerstwa skarbu

(1)
2014-08-13 12:28 | kamilhojarczyk
Jestem przerażony że zaledwie 6 lat po wielkim kryzysie, który spowodowała doktryna neoliberalna, ktoś może wysmarować taki artykuł. Przecież to powtarzanie wszystkich bzdur które słyszeliśmy podczas "końca historii", że najlepiej wszystko sprywatyzować, państwo jest be, a rynek sam się ureguluje. Jak wiemy to bzdura i zdumiewa mnie że ktoś, mając świadomość naszych czasów bezwstydnie może to powtarzać.