Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

wybory

(3)
2014-08-21 12:32 | dziejek19421
Jak to z nami jest? Ludzie na wszystkich forach psioczą, na rząd i nie tylko. Wszyscy posłowie i senatorowie, są mieszani z gównem. Jak przyjdzie do głosowania to jak do tej pory "wygrywa PO". Teraz do wygranej przymierza się PiS. Ja rozumiem, że wszystkie ważniejsze funkcje,stanowiska, opanowane są przez te dwie partie. I tak praktycznie to one walczą między sobą, o to koryto. Według tego co się słyszy i czyta to nikt (prawie) nie zagłosuje na PiS, albo PO. A oni się nie przejmują. Dalej obrzucają się błotem (g...em) Tak jak by już z góry wiedzieli, że zbliżające się wybory WYGRAJĄ. La tylko czeka na jedyne, wyborców, posunięcie. Trzeba zbojkotować te wybory. I czekać na wyniki. Daję głowę, że frekwencja będzie ok. 50%. I niech mi nikt nie mówi, że głosowanie jest obywatelskim obowiązkiem. Owszem jest, ale tylko wtedy gdy będę miał możliwość wyboru. A tu wiecznie te same ryje i oni siedzą tam już od wielu lat i chełpią się, że są wybrańcami narodu.CZY MOŻE MI TO KTOŚ WYTŁUMACZY7Ć???