Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wyblakłe gwiazdy popkultury wspierają Putina

(1)
2014-08-30 02:58 | ziemowit44
Zastanawiam się, dlaczego Polska nie może mieć przywódcy klasy Putina. Nie chodzi mi nawet o to, żeby zaczął zbierać polskie ziemie, ale żeby chociaż bronił polskich interesów na arenie międzynarodowej, upominał się o prawa polskiej mniejszości zagranicą, potrafił przeciwstawić kuriozalnym często żądaniom różnych państw.

Zamiast tego mamy pseudopolityków, którzy wszystkim naokoło robią "łaskę". Klęczą przed USA, klęczą przed Berlinem, klęczą przez Tel-Avivem... I skąd ten biedny polski naród ma wziąć pieniądze, żeby zapłacić za skutki klęczenia polskich "polityków"?

I co gorsza zarówno Tusk, jak i Kaczyński i Miller zachowują się tak samo. Różnią ich jedynie szczegóły.