Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

siatkówka.

(1)
2014-08-30 12:48 | dziejek19421
I co wy na to !!! Doją nas z wszystkich stron. I mocarze finansowi zaczęli naśladować państwo. I Braun obiecuje podwyżkę abonamentu. A my cichutko, anonimowo coś przebąkujemy, że nam się coś tam nie podoba. Za moich młodych lat. A było to w t/zw. komunie. Naród potrafił wyjść na ulicę domagając się swojego. Że przypomnę wypadki poznańskie, Radom, wybrzeże (stoczniowcy), Cegielski Ursus i jeszcze kilka okazanych buntów, za próbę utrudniania nam życia przez komunistów. I mimo tego, że wtedy wolno było strzelać do "BUNTOWNIKÓW". Naród się jednoczył. Teraz - niby- ten sam naród, a jakże inne wręcz tchórzliwe podejście do wykorzystywania nas przez - podobno - nasz rząd. Nie mamy już honoru i ojczyzny. Został nam już tylko Bóg, którego taki tchórzliwy naród nic nie obchodzi...