Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy opłaca się nabyć mieszkanie od komornika?

(3)
W zeszłym roku trafiło na licytacje prawie siedem tysięcy mieszkań zajętych za długi. Czy to dobra okazja?
 • 2014-09-08 19:21 | Ekonom

  Chcieliście kapitalizmu, to go macie!

  Tylko niewolnictwo oraz (częściowo) feudalizm były ochydniejsze niż kapitalizm... "-(
  Szalom!
 • 2014-09-09 20:04 | Kaliban

  Re:Czy opłaca się nabyć mieszkanie od komornika?

  Nie zgodzę się. W Grecji i w Rzymie niewolnikom właściciel musiał zapewnić dach nad głową i wyżywienie. Niewolnik miał prawo do 10% zysku z peculium.
  U wikingów niewolnik był zasadniczo domownikiem.
  Tylko w kapitalizmie, człowiek "wolny" zarabia najniższą krają i musi za to zapewnić sobie dach nad głową i pożywienie. 1200 zł dla studenta w McDonaldzie. I weź tu wyżyj za to w Warszawie. :?

  Co się dziwić, że zachodnim Polacy kojarzą się głównie z łasymi na pieniądze wywłokami i złodziejami?

  Transformacji odebrało godność wielu ludziom. A Narodowi jako całości.
 • 2014-10-27 13:57 | Generał

  Re:Czy opłaca się nabyć mieszkanie od komornika?

  Dlaczego tak tendencyjnie tu dyskutujecie ? W znacznej większości tych licytacji mieszkań to wychodzi życie ponad stan. Polacy zachłysnęli się kapitalizmem. Kto patrzy na to czy go stać spłacać kredyty - jak banki dają to się bierze. Dziś każdy buduje sobie dom, zamiast skromnie mieszkać w mieszkaniu. Dopiero później wychodzi na jaw cała prawda. Płacz o niesprawiedliwości i złym kapitaliźmie. Tu nie ma nic za darmo. Trzeba umieć żyć w tym systemie.


  ____________________
  http://www.kredyciak.pl/mieszkaniowe/