Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na czym zarabiają twórcy blogów?

(4)
Kiedy najbardziej popularni blogerzy rozpoczynali swoją działalność w internecie, nie myśleli o nim jako o źródle utrzymania. Dziś wielu z nich stało się poszukiwanymi słupami ogłoszeniowymi.
 • 2014-09-10 16:19 | ciachanko.pl

  Zawód - bloger

  Zdaje się, że to opłacalna działalność. Blogowanie, które kiedyś ludzie traktowali jak hobby, w dzisiejszych czasach zostało podniesione do rangi przynoszącego pieniądze i rozgłos biznesu. Fotoblogi, Videoblogi, a nawet tradycyjne blogi mnożą się jak grzyby po deszczu. Przy takim stanie rzeczy nowi blogerzy, aby odnieść sukces muszą zostać mistrzami autoreklamy.
 • 2014-09-13 10:54 | Ola Kościow

  Zarobkiem blogera jest to czego się nauczy.

  Myślę, że często zapomina się o tym, że pisanie rozwija, że czasem blog warto tworzyć nie tylko ze względu na kreowanie marki, możliwości zarobku etc, tylko z bardziej egoistycznego względu...blog motywuje do rozwoju.
  Od pół roku prowadzę fanpage, niby drobnostka, ale dzięki temu bardzo wiele dowiedziałam się o sobie i nie wyobrażam sobie dnia bez wrzucenia posta, bo przede wszystkim lubię to robić dla siebie.
 • 2014-09-17 15:00 | joannna_

  Re:Na czym zarabiają twórcy blogów?

  Dokładnie zgadzam się Ola. Czasami mamy potrzebę pisać i dzielić się swoją wiedzą, zainteresowaniami, nie wszyscy na tym zarabiają. Ja np. piszę o windykacji, jak chcecie zapraszam [url=http://wierzycielidluznik.wordpress.com/] dla wierzycieli dla dłużników[/url]
 • 2014-10-10 23:42 | era347

  Re:Na czym zarabiają twórcy blogów?

  Zapraszam na mój blog poświęcony literaturze :)