Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mrozić, nie mrozić? Spór o in vitro trwa

(2)
Boją się. Że zniszczenie zarodków to jednak barbarzyństwo. Że one utkną na zawsze w azocie. Że oddane do adopcji zakochają się w genetycznym rodzeństwie. Ale jeszcze bardziej boją się, że ktoś zdecyduje za nich.
  • 2014-09-25 07:50 | stygman

    Mm

    Jesli dla kogos zarodek i dziecko to to samo to zapraszam na lekcje biologii. Czym rozni sie oddanie potrzebujacym zarodka od oddania krwi?
  • 2015-06-25 12:31 | slima11

    Re:Mrozić, nie mrozić? Spór o in vitro trwa

    A pytanie i wątpliwość w sferze niebieskiej.Czy Bóg katolicki uzgadniał z Bogiem Reformacji i innymi Bogami problem początku życia i czym jest plemnik ,jajo ,zygota zarodek ,I dlaczego nie został spalony na stosie śwTomasz za herezje ,-twierdząc ,że dusza wstępuje do zarodka dopiero po kilku tygodniach. I dalczego Terlikowski ,Kęmpa i Wrobel nie odetną się od nauk JP2,ktory był jak wiemy wierny naukom Tomasza ,czyli Tomistą?