Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Białoruś przyciąga specjalistów z ukraińskiego przemysłu zbrojeniowego

(1)
2014-10-02 11:37 | adam_37
Na początku października delegacja przemysłu zbrojeniowego Białorusi w składzie 22 osób zamierza odwiedzić wojskowe przedsiębiorstwa w Kijowie, Lwowie, Dniepropietrowsku, Czernihówie. Interesuje ich przede wszystkim zakłady i organizacje, związane z produkcją rakiet czy ich komponentów (głowice samosterowane, silniki rakietowe, systemy kierowania).

Głównym celem wizyty białoruskiej delegacji – to zapożyczanie doświadczenia i technologii produkcji, przede wszystkim, przeciwlotniczych i skrzydlatych rakiet i ich komponentów, oraz operacyjno-taktycznych system rakietowych.

Już ukraińskie źródła nie mają wątpliwości że Białorusini będą przyciągać tamtejszych specjalistów dla stworzenia odpowiednich produkcji u siebie. Ponieważ już bardzo duży popyt na te rodzaje broni precyzyjnej na rynku światowych.
http://dziennik-polityczny.com/index.php/europa/930-bialorus-przyciaga-specjalistow-z-ukrainskiego-przemyslu-zbrojeniowego