Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

kropka nad i chce bomby atomowej

(1)
2014-10-08 21:11 | toja1945
W kropce nad i Pani Redaktor optowała za daniem Polsce bomby atomowej. Pomijając fakt, że broń atomowa bez olbrzymiego i skomplikowanego oprzyrządowania stanowi dla posiadacza podobne niebezpieczeństwo jak odbezpieczony granat w ręku, informuję Panią Redaktor, że mocą Pana Putina w tym konflikcie nie jest siła armii, lecz bezwarunkowe poparcie społeczne, na które może liczyć w każdej sprawie. W Polsce jest tragedia. B. Premier Tusk w sposób nieobliczalny użył tego straszaka, bez żadnej przyczyny. Polacy są przekonani, że optymalne rozwiązanie, to wyjazd, b, Premier Tusk też, za nimi. Strach i Panika to najgorsze, co nas spotkało, a politycy się kłócą i zachęcają, aby ich naśladować. I rywalizują, któremu to lepiej wychodzi. Nadzieję budzi Pani Premier. Czy słusznie?. Zobaczymy.