Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

to już było

(1)
2014-10-11 19:48 | toja1945

Tvn24 horyzont; interesujący.
Poseł Iwiński: nie podoba mi się straszenie Rosją . Mnie jeszcze bardziej.
Paweł Zalewski: Estonia i Lotwa wobec Rosji (albo odwrotnie)Jak Pan Zalewski chce wiedzieć co będzie niech zobaczy czego doświadczył Lejzorek Rojtszwaniec i niech ekstrapoluje w przyszłość.
Waszczykowski miesza Gruzję z Ukrainą. Jak chce wiedzieć, jak się czuje człowiek, gdy historia spaceruje po ulicach to Lejzorek też mu powie.