Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

krzywda żołnierza

(3)
2014-10-14 20:08 | toja1945

MON odwołało (kto kogo nieistotne) za oddanie honorów (chyba zmarłemu) prokuratorowi.
Niniejszym protestuję najmocniej jak tylko możliwe przeciwko upolitycznianiu wojska i zachęcam innych.
Jedynym, bezwzględnym obowiązkiem i zaszczytem wojska jest obrona Polski i Polaków, a nie służba politykom spod ciemnej gwiazdy. W każdym przypadku przy ocenie żołnierza obowiązkowo należy ocenić czy postępowanie lub decyzja wpływa i pogarsza obronność Polski. Jeśli nie, albo nie ma związku z obronnością Polski, to kara jest bezprawna, i gwałci prawa konstytucyjne żołnierza. Jest to postępowanie srtalinowskie, terroryzuje żołnierza , powoduje niepewność i obawę w podejmowaniu decyzji, co jest niedopuszczalne i nie wychowawcze, bo w wojsku przykład idzie z góry. Każdy to odczuł gdy był żołnierzem. Ta decyzja MON znacznie pogarsza moje mniemanie o roli i funkcji żołnierza w tym typie wojska jakie jest.
 • 2014-10-14 20:35 | zet

  Re:krzywda żołnierza

  Polityczne wygłupy zastępują postanowienia ceremoniału. Grzebano oficera wojska w stopniu pułkownika, który podczas aktywności zawodowej pełnił jakieś funkcje. Nikt go stopnia wojskowego nie pozbawił. Minister obrony, od niedawna wicepremier,postanowił nabić punktów wyborczych nad grobem nieboszczyka, któremu naprawdę wszystko jedno,jak liczna asysta wojskowa go żegnała.
  Łże-elita na politycznych stanowiskach nie liczy się z opiniami o Polsce,jakie są na zewnątrz tego zacofanego kraju. Ta moda na walkę polityczną trupami ludzi niechby się szybko skończyła. Dla dobra żyjących.
 • 2014-10-14 20:56 | Eau de Cologne

  Re:krzywda żołnierza

  "toja 1945"... Zgadzam sie z Twoim glosem w zupelnosci !

  P.S. A zachowanie ministra zalosne...