Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Radosław Sikorski i jego słowa o Putinie: gafa czy wrzutka

(5)
2014-10-21 15:10 | janadam48
Wypowiedzi byłego ministra spraw zagranicznych są zemstą za usunięcie go ze stolca. Mydłek ten został ministrem tylko dlatego,że przeszedł z PIS do PO i umiał angielski. Mój były pryncypał mawiał,, kto się wróblem urodził ten kanarkiem nie zdechnie,,. I to widać, słychać i czuć. Teraz wychodzi z niego cała wiocha, buta i arogancja. Moim zdaniem pani premier Ewa Kopacz powinna pokazać mu środkowy palec i zapomnieć o człowieku któremu poprzewracało się we łbie. Zastanawiam się dlaczego z uporem maniaka na ministrów mianuje się ludzi szkodzących rządowi i sobie. Wypowiedź tego bufona oraz ministra MON są skandaliczne i dyskwalikują ich jako kandydatów na wysokie stanowiska.
 • 2014-10-21 15:22 | jacek

  Re:Radosław Sikorski i jego słowa o Putinie: gafa czy wrzutka

  +1 !
 • 2014-10-21 16:28 | zet

  Re:Radosław Sikorski i jego słowa o Putinie: gafa czy wrzutka

  "Moim zdaniem pani premier Ewa Kopacz powinna pokazać mu środkowy palec i zapomnieć o człowieku któremu poprzewracało się we łbie"

  Konstytucyjnie,marszałek sejmu jest drugą osobą w państwie/ranga/. Dlatego dziwne jest,że pani premier wychodzi przed szereg i przeprasza za zachowanie /na konferencji prasowej/ marszałka.
  Wywiad,zachowanie i wypowiedzi pana Sikorskiego prowadzą do wniosku,że powinno się mu umożliwić szybki powrót do wyuczonego zawodu,czyli do dziennikarstwa.
  Wniosek prezesa Kaczyńskiego jest godny poparcia nie tylko przez opozycję.
 • 2014-10-21 16:48 | Obserwer

  Tusk musi to kronkretnie i jednoznacznie przeciąć!

  To co wyprawia ten człowiek jest straszne. Skandal, buta , indolencja i ignorancja to słowa, które teraz są jedyną kwintesencją tego co ten człowiek robi i Bóg wie co jeszcze "wypali".
  W najgorszej sytuacji może być Tusk. W świetle co plecie ten niby zdolny, doświadczony polityk, były minister, obecny marszałek państwa członkowskiego UE i NATO,, jak go oceniała niedawno równie niekompetentna prasa i partyjni koledzy, stawia przewodniczącego Rady Europejskiej w skrajnie niedobrym świetle pod wieloma względami.
  Generalnie Sikorki jest skończony jako polityk jako osoba publiczna. Bo zachowanie tej informacji do tej pory i ujawnienie coś takiego portalowi amerykańskiemu i teraz mętnie odpowiada na konkretne pytania, świadczy jedno, że jest to gówniarz, któremu zbyt długo udawało się egzystować na scenie politycznej.

  Tusk jest w zakręconej sytuacji przez swojego politycznego kolegę, że jedynym dla niego krokiem musi być jednoznaczna riposta tego co zrobił Sikorski , aby zachować swoją wiarygodność i poważne znaczenie na arenie międzynarodowej.
  Jeśli przemilczy tą sytuacje ta sprawa odbija się rykoszetem w krótkim czasie już na poziomie Unii Europejskiej.

  Sprawy takie jak zatajenie tak gigantycznej w ciężarze gatunkowym informacji w formie propozycji przez drugiego premiera na szczycie od 2008 roku, powiadomienie lub nie sojuszników, zainteresowanych bezpośrednio sąsiadów, własnych służb pozostawiam kompetentnym instytucją do skrupulatnej analizy i wyciągnięcia wniosków .
  Podobnie Sikorski musi być dokładnie przesłuchany na okoliczność wyjaśnień jak , kiedy, od kogo ta informacje pozyskał i dlaczego dopiero teraz ja postanowił ujawnić. Inaczej nikt nie może być pewny co publicznie ujawni ten człowiek , którego Premiera odsunęła od spraw polityki zagranicznej. I jak widać dzisiaj, miała dobrego kobiecego nosa co do tego niepoważnego człowieka na każdą okoliczność politycznych jego intencji i politycznej świadomości czyli bez względu czy to co mówi jest prawdą czy jest kłamstwem. Jako polityk jest to jego koniec zdecydowany, bo nie jest to człowiek od łupania kamieni i raczej ma lub powinien mieć wiedzę co można chlapać pod publikę i zainteresowanie własną osobą . Trudno podejrzewać, że ma problemy innej natury, które w takiej sytuacji też go dyskwalifikują. To szkodnictwo musi zakończyć się!
 • 2014-10-21 20:53 | kaesjot

  Re:Radosław Sikorski i jego słowa o Putinie: gafa czy wrzutka

  Ja mam na tego rodzaju typków inne określenie - Pingwin.
  Też ptak ale nigdy nie pofrunie ( orłem nie będzie ).
  Dlaczego tacy ludzie obejmuja stanowiska ministerialne ? Axiom1 najtrafniej to określił !