Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pilot polskiego myśliwca o kulisach swojej pracy

(3)
Rozmowa z Krystianem Zięciem, 42-letnim emerytowanym pilotem samolotu F-16, o tym, ile kosztuje nas lotnictwo i ile latanie kosztuje pilota.
 • 2014-10-23 09:26 | MG_0

  fantastyczny wywiad..

  ..o tragicznej sytuacji w naszym lotnictwie. Co robią politycy? Służba zdrowia kuleje, znów robimy zrzutkę na płucoserce, choć wydawać by się pomógł, że to nie zadanie podatników po godzinach, a teraz wojsko.. ch.j, d.pa i kamieni kupa, niestety
 • 2014-10-23 09:52 | badnick

  Re:Pilot polskiego myśliwca o kulisach swojej pracy

  Godzina lotu nowoczesnego samolotu myśliwskiego to jest dziś co najmniej 50 tysięcy dolarów USA czyli ponad 150 tysięcy złotych (http://elpdefensenews.blogspot.com/2013/01/usaf-cost-per-flying-hour-data-for-2012.html), a więc pytam się, czy Polskę aby na pewno stać jest dziś na takie fanaberie, tak samo jak na 42-letnich emerytów? Przecież według Tuska czy Kopacz, to powinien taki pilot latać jeszcze ponad 25 lat!
 • 2014-10-24 11:25 | jo-pi

  Re:Pilot polskiego myśliwca o kulisach swojej pracy

  żeby tylko emerytów, toż to wrak człowieka, jeśli wierzyć w to, co mówi o swoim zdrowiu. I w imię czego to wszystko?
  Rozumiem te młodzieńcze marzenia o lataniu, te uderzenia adrenaliny, to poczucie mocy....uch, jakie to wspaniałe!
  Ale - pytam - na czyj koszt odbywają się te wspaniałe zabawy wspaniałych chłopców na ich wspaniałych maszynach?
  Wszyscy żyjemy w świecie ułudy, że jakaś broń, a zwłaszcza pochodząca z "hameryki", uratuje nas przed wrogami ( wrogowie też pochodzą ze świata ułudy)