Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto tak na prawdę ma władzę w Polsce?

(20)
2014-10-25 10:44 | Vixell
Witajcie, dziś chciałbym Wam zadać dość dziwne i nie typowe pytanie, lecz nigdzie nie mogę znaleźć na nie odpowiedzi.
Mianowicie,
1. Kto w Polsce ma władzę dotyczącą wojska, możliwość wypowiedzenia wojny, Generał Polski, Prezydent czy Premier?
2. Kto ma najważniejszą funkcje w RP? Premier czy Prezydent, kto jest ważniejszy, kto może zarządzać PKB, wysokością podatków, minimalną płacą itd.
3. Dajmy na to że wybory prezydenckie wygrywa osoba które chce zrobić jak najlepiej dla Polski, jeśli zostanie prezydentem to w ogóle ma coś do powiedzenia do spraw życia Polaków, może pomóc krajowi? Czy tym się już zajmuje Premier?

pozdrawiam gorąco.