Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mer Lwowa wchodzi do gry o władzę na Ukrainie

(2)
Największą niespodzianką wyborów na Ukrainie jest trzecie miejsce Samopomocy – partii mera Lwowa. Teraz w Kijowie ma ona godzić dwóch zwycięzców, którzy już zaczęli się kłócić.
 • 2014-11-06 15:45 | bacz14

  Lwów

  Lwów, Lwów ten drogi Lwów... Z jednej strony cieszę się, że miasto się rozwija, pieknieje a z drugiej trochę żal, że obecni, w ogromnej masie napływowi mieszkańcy, nie chcą za bardzo pamiętac o przeszłości :( Co więcej, niszczone są - mniej lub bardziej świadomie - slady polskiej przeszłości Lwowa, choć wystarczy jeden rzut oka na miasto, by przekonać się, że to nie jest Wschód.
  Semper fidelis...
 • 2014-11-14 18:13 | Zofia

  Re:Mer Lwowa wchodzi do gry o władzę na Ukrainie

  Towarzystwo nie moze dojsc do porozumienia. Bedzie coraz gorzej. Prawde mowiac to moga spokojnie ofiarowac Ukraine Obamie i bedzie spokoj. I tak Europa rzadzi Ameryka.