Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pijany jak ksiądz

(1)
2014-11-15 21:05 | o_Onufry
Pijany jak ksiądz!
W poniedziałek (27 października) pijany ksiądz proboszcz jechał swoim seatem toledo ulicą Kościuszki w Kutnie. Do kontroli o godz. 8.40 zatrzymali go policjanci. Badanie alkomatem wskazało, że ma w organizmie 2 promile alkoholu. Kierowca nie miał przy sobie dokumentów. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że pijanym kierowcą jest (osoba publiczna - za przeproszeniem)50-letni Grzegorz Ziąbski - mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Był on proboszczem w kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Strzelcach (pow. kutnowski; diec. łowicka) Grzegorz Ziąbki od 2006 roku jest też wykładowcą w Wyższym Seminarium Duchownym w Łowiczu. Za prowadzenie auta w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia. Kuria łowicka na razie nie komentuje sprawy. – Na chwilę obecną nie komentuję sytuacji. Musimy dokładnie zapoznać się ze sprawą – orzekł ks. dr Piotr Karpiński, diecezjalny rzecznik.

ks. (z bożej łaski) mgr lic. Grzegorz Ziąbski w WSD (od 2006) ogólna metodologia nauk; logika,
członek Rady Kapłańskiej, Wizytator nauki religii dla rejonu kutnowskiego
Parafia p.w. Świętej Trójcy Dekanat: Kutno - św. Wawrzyńca
ul. Główna 23, 99-307 Strzelce pow. kutnowski, woj. łódzkie
Nr telefonu: (+48) 24 356 61 88
Proboszcz – od listopada 2014 – ks. Tadeusz Świątek
++++++++++++
Może kto zawiadomi kutnowską oświatę co by tego opoja na wizytacje już nie wypuszczali bo im młodzież zdemoralizuje.