Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak odebrać majątek przestępcy

(4)
Policja złapała handlarza narkotykami i znalazła miliony złotych na rachunkach jego rodziców emerytów, kilka mieszkań i kolekcję dzieł sztuki. Prokuratura uważa, że majątek pochodzi z przestępczych zysków i chce jego przepadku. Ale czy to możliwe?
 • 2014-11-19 20:11 | stok

  Masa kasy do wzięcia

  Gratuluję autorce! Wspaniały artykuł. Siedmioletnie rządy PO to raj dla przestępców. Czy to wynika z nieudolności, czy z powiązań niektórych polityków?
 • 2014-11-29 22:06 | oko

  Re:Jak odebrać majątek przestępcy

  "Policja skarży się też, że nie ma dostępu do tajemnicy skarbowej, a przecież dostęp taki mają urzędy pracy i ośrodki pomocy społecznej. Trzy lata temu próbowano rozszerzyć uprawnienia policji w tym względzie, jednak projekt przepadł w Sejmie."

  Kwintesencja Polski....
 • 2014-11-29 23:45 | Znafca

  Re:Jak odebrać majątek przestępcy

  Kochani, przecież określona grupa polityków, urzędników i współpracujących z nimi przestępców nadzorowanych przez byłych oficerów Służby Bezpieczeństwa jeszcze się nie nakradła. Musieli się jakoś ustawić po zmianie systemu politycznego i powoli zgodzą się na zmiany, ale nie tak szybko. Lepiej dajcie im w spokoju kraść, bo dostaniecie prztyczka w nos, usłużny prokurator załatwi wam areszt wydobywczy i po roczku przyznacie się, że jesteście wielbłądami. :P

  Prawdziwa mafia to panowie w garniturach z koneksjami. Nie bawią się w jakiś tam handelek dropsami tylko stawiają Amber Gold, kradną miliard złotych i rozpływają się w powietrzu. Pruszków i Wołomin to mogą dla nich robić za jamniki na krótkiej smyczy. :P

  Takie przepisy są im oraz współpracującym z nimi politykom na rękę. :P
 • 2014-11-30 09:11 | sese

  Re:Jak odebrać majątek przestępcy

  szacun, ten przynajmniej sponsorował artystów