Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rockefellerowie już nie siedzą w nafcie

(4)
Ropa przyniosła bogactwo i siłę wielu. Nikomu tak ogromnej, jak Rockefellerom. Dziś legendarna rodzina krezusów i filantropów od ropy się odwraca.
 • 2014-11-29 15:19 | Longer Beams

  Ciekawy artykuł.

  Nie znałem aż tak od tej strony tej rodziny. Jakiś czas temu z kolei natrafiłem na Michaela Rockefellera, który przepadł bez śladu podczas wyprawy naukowej do Papui - Nowej Gwinei. Najprawdopodobniej został zjedzony przez kanibali z regionu Asmat, który badał.
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2582979/Cannibal-killing-finally-revealed-The-gruesome-details-Rockefeller-heir-gutted-cooked-Asmat-tribe-New-Guinea.html
 • 2014-11-29 15:29 | el

  Re:Rockefellerowie już nie siedzą w nafcie

  Serdeczne dzieki za mozliwosc przeczytania art. w calosci
 • 2014-11-29 17:14 | Lot Idei

  Re:Rockefellerowie już nie siedzą w nafcie

  Motto: Na rynku idei. * Gdyby Rockefellerowie chcieli ofiarować pieniądze na ekologiczną technologię i technikę, to ja poproszę o przekazanie firmie naukowo-badawczej na zbadanie biznesowych własności energetycznych mieszaniny cząsteczek wody i elektronów nienależących do tych cząsteczek wody. Tu jest idea: https://www.facebook.com/pages/Lot-Idei/744660185600976 , która by zatrudniła do tego najbardziej biednych fizyków i/lub chemików w USAmeryce. Sukces dla inwestora w postaci walorów energetycznych mieszaniny hydroelektronowej stanowiłby fundament pod zysk doskonały bez ropy naftowej. W tej idei najwięcej zarabia producent elektronów.
 • 2014-12-07 14:32 | jj

  autor nie odroznia fortuny Rodziny R od ich Fundacji

  Charytatywnej, Czlonkowie rodzin R zasiadaj wcioaz w radach nadzorczych wielkich 3 firm naftowych lub pelnia inne funkcje, do prywatnych kont nie mamy wgladu ale jest wiadomo ze ich wehikuly finnansowe aktywnie wspieraja kopaliny lupkowe..zalosna jest ignoracja dzisiejszch "POLIT-cystow".....