Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jacek Cygan o karierze i show-biznesie Nadaję piosence imię

(1)
2014-12-21 12:40 | Bratzacieszyciela
Nie chce byz zgryzliwym tetrykiem, ale mialem kiedys okazje przypadkowo podsluchac w hotelowej restauracji (byli bardzo glosni) rozmowe dzinnikarzy radiowych pewnej bardzo popularnej stacji radiowej o zasiegu ogolnopolskim. Zastanawialem sie po paru ich zdaniach: KTO TO JEST? Kategorycznie wypowiadane osady - 'nie puszcze tego a tamtego na antene, bo kogo to interesuje. Jak juz jakis bloger, to gora do 30, bo kto bedzie sluchal tych dziadkow', bardzo aroganckie, kult mlodosci, 'ogladalnosci', wszystko powiedziane bardzo radiowymi glosami, mocno zwracajacymi uwage przez swoja dykcje, artykulacje i donosnosc. Typowo amerykanskie, glosne zachowanie pt. najwazniejsze co JA o tym mysle i jak JA to widze, niech sie wszyscy inni dowiedza. Poza tym jakies gimbusowe: 'wow', 'cudne!' na jakies smieszne zachowania przy stole. Kto teraz tworzy masmedia? Kim sa te pustaki? Dlaczego tacy jak Wojciech Mann, Jacek Cygan nie ruguja, nie robia nic, aby pozbyc sie tego typu osobnikow, ktorzy szkodza kulturze, jezykowi ojczystemu, kreuja gusta niskiego poziomu, mialkoscia intelektualna zarazajac wiekszosc sluchaczy swej radiostacji. Nie bylo nic pozytywnego w ich calym, glosnym, prywatnym, choc przez swa donosnosc publicznym przekazie. Jest takie madre powiedzenie: Madry glupiemu sutepuje i dlatego ten swiat tak wyglada. Tyle na tyle.