Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SEMEKO korumpuje policjantów i urzędników Powiatu Wejherowskiego i Pomorza

(1)
2014-12-27 15:56 | m.d.
Policjanci z Redy wzięli 100000 łapówki
Dzisiaj kradzieże, fałszowanie dowodów przestępstw, włamania, gwałty, wykańczanie ofiar przestępstw i pobicia na komisariatach dokonywane przez policjantów to nic nowego. Policja ma bogate tradycje przestępcze. Łapówki za ochronę przestępców i niszczenie dowodów przestępstw są czymś powszechnym. Problem dotyczy przede wszystkim Redy i Powiatu Wejherowskiego. Niestety dotyczy również reszty Pomorza. Od 2011 roku policjanci z Redy wzięli 100000 łapówki. W sumie policjanci z KP Reda, KP Gdynia Karwiny, KPP w Wejherowie i KMP w Gdańsku przyjęli 200000. Maciej Suchecki, prezesi SEMEKO, Krzysztof Hubisz i Robert Jaworski od 2009 w sumie wydali na oszustów, przestępców i łapówki dla policjantów i urzędników ponad 500000. Tak działa firma SEMEKO. Dzisiaj kolebka wolności, solidarności i PO to korupcyjne bagno. Pomorze to raj dla oszustów i przestępców. Policja wykańcza rodziny żeby chronić przestępców. Prokuratura chroni przestępców z policji w Redzie pracujących 12.08.2011: 15.08.2011; 13.10.2011 i 05.01.2013, oraz w Gdyni Karwiny 30.03.2011 w GDAŃSKU 31.03.2011 i w Wejherowie. Policja wykańcza świadków i ofiary przestępstw w celu chronienia korupcyjnego układu.
Mirosław Dunst