Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

13 lat dożywocia

(1)
2014-12-29 21:06 | ziemek52
Przepraszam panią Olewnik, ale mówiąc "Polska mi brata zabrała i Polska musi za to zapłacić" ma też mnie na myśli i siebie także. Bo jesteśmy jakimiś tam milionowymi cząstkami owej Polski. Proszę więc nie doprowadzać sprawy do absurdu. Nie wciągać mnie, w te bardzo niejasne sprawy, nawet dla samej prokuratury.A cóż dopiero dla takiego szaraczka jak ja. A swoją droga to dziwne ,że tak ukochany brat nie dostał zaproszenia. Zresztą sama wypowiedź pani Olewnik jest niejasna i nieprzekonująca. Zbyt dużo w tym wszystkim niejasności, jasnych tylko dla pani Olewnik.