Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trudne reformy papieża Franciszka

(2)
Franciszka, razem z Kościołem, czeka w tym roku decydująca próba sił.
 • 2015-01-02 14:44 | Judyta.Aleksandra

  Papież będzie dzwonił

  Swiat pana Szostkiewicza wydaje sie taki sielankowy, a jego teksty sa zazwyczaj przepelnione poboznymi zyczeniami, ktore sa calkowicie oderwane od rzeczywistosci. Nie wiem, jaka role ten pan spelnia w "Polityce" - chyba nie opiniotworcza?

  Franciszek mieszka w watykanskim hostelu i jada w watykanskiej stolowce, bo boi sie, zeby go nie otruto czy w inny sposob nie zlikwidowano. Franciszek zabral sie za czyszczenie watykanskich finansow, poniewaz dotad gospodarka Watykanu polegala na symbiozie z wloska mafia i praniu brudnych pieniedzy. I najprawdopodobniej to sa jego priorytety, a sielankowe piesni o papiezu lagodnym reformatorze dogmatow nalezy wlozyc na polke z tytulem "basnie i legendy PR".
 • 2015-01-02 16:23 | steaktartar

  Re:Trudne reformy papieża Franciszka

  Żaden śmiertelnik nie wygra z watykańską biurokracją inną metodą niż totalna jej likwidacja.